איך מנקים גריל גז ב-5 צעדים פשוטים

איך מנקים גריל גז ב-5 צעדים פשוטים

לא סתם מהיום שהם נולדים אנחנו מחנכים את הילדים שלנו לשמור על הניקיון. ההבנה היא כי ניקיון הוא דבר מרכזי בחיים שלנו וכי לניקיון יש השפעה ישירה על הבריאות שלנו ועל כן הוא כל כך חשוב. על רקע זה יש לציין כי לא די לנקות את הגוף הפרטי שלנו אלא אנחנו צריכים לנקות גם את הסביבה שלנו ובעיקר את המקום בו אנחנו אוכלים. על כן הבאנו בפניכם את התשובה לשאלה איך מנקים גריל גז וכל שאתם צריכים לעשות זה להמשיך לקרוא.

  • נתקו את הגריל מן הגז

עליכם לזכור כי הגריל מחובר לגז וזה אומר שאנו צריכים לשים לב לכך ובמקרים מסוימים (לא תמיד) אף לנתק את הגריל מן הגז לפני שאנחנו מנקים אותו.

  • השתמשו בחומרי ניקוי מתאימים

אם אתם מחליטים לנקות את גריל הגז אתם צריכים להבין כי עליכם להשתמש בחומרי ניקוי מתאימים ולפזרם על הגריל. ללא חומרי ניקוי יהיה לכם קשה לנקות את הגריל ואתם תתקשו לבצע זאת בצורה יעילה ואפקטיבית ועל כן הבחירה בחומרי הניקוי היא חשובה ביותר.

  • שטפו עם מים

לאחר שפיזרתם את חומרי הניקוי ובחרתם אותם מגיע שלב השטיפה של הגריל. זה לא שלב מסבוך או קשה במיוחד אך יש לעשות אותו בדייקנות ולא להתפשר עליו וזאת בכדי להבטיח כי הגריל יהיה נקי כמה שיותר.

  • עברו על הגריל עם סקוטשברייד

אם אתם מחליטים לנקות את הגריל אתם צריכים להבין כי לאחר מכן אתם צריכים לעבור עליו עם סקוטשברייד ולנקות ממנו את כל שאריות האוכל אשר נמצאות על רשת הצלייה וזאת בכדי להבטיח כי הרגיל יהיה נקי וללא לכלוכים.

  • נקו את ההחלק החיצוני של הגריל

אך לא די לנקות רק את רשת הצלייה ואנו צריכים לנקות את כל הסביבה של הגריל וזאת בכדי להבטיח כי הגריל יהיה נקי ככל שאפשר ובכדי להבטיח כי אנו נוכל להשתמש בגריל בראש שקט ולהיות בטוחים כי הוא נקי לגמרי וכי אין בו טיפת לכלוך.

אין ברשותכם גריל גז? הגיע הזמן שתפנקו את עצמכם עם גריל גז איכותי ויעיל. היכנסו לאתר https://www.homegarden.co.il/ ובחרו את הגריל החדש שלכם.

כתוב/כתבי תגובה