5 טיפולים אלטרנטיביים לטחורים

5 טיפולים אלטרנטיביים לטחורים

אנשים רבים סובלים מטחורים. מדובר בבעיה מאוד לא נעימה. אם כשאנחנו מצוננים או חולים בשפעת אין לנו בעיה להודיע על כך בעבודה ולקחת חופשה הרי שכאשר מדובר בטחורים לא כל כך נעים לנו לפרסם את הבעיה ואנחנו נאלצים להמשיך לעבוד כרגיל ולחרוק שיניים. אך האמת היא שישנם הרבה מאוד פתרונות ודווקא בשוק האלטרנטיבי שכדאי מאוד להכיר!

בקרו בבית מרקחת באינטרנט פמילי פארם

קבלו 5 טיפולים אלטרנטיביים להתמודדות עם טחורים

אז הבשורה הטובה היא שישנם דרכים טבעיות לצורך הטיפול בטחורים.

נמנה לפניכם חמישה מהם.

  1. משנים את התזונה

ברור שיציאות לא סדירות או לחילופין יציאות קשות מכבידות מאוד על מערכת העיכול ובמקרים רבים ההמשך של כל זה אלו הם הטחורים. לשם כך מומלץ לשנות את אורח החיים מבחינת התזונה וכך לשקם את מערכת העיכול. היציאות תהיינה יותר מסודרות והדבר ימנע טחורים. זה אומר צריכה מתונה של פחמימות. אכילה של מוצרים מחיטה מלאה, פירות וירקות ושתייה רבה של מים.

  1. לא אוכלים הכול

כדאי מאוד להימנע ממוצרי מזון שעשויים להשפיע לרעה על מערכת העיכול. מדובר במאכלים שומניים, מאכלים חריפים, מאכלים מתוקים ומשקאות אלכוהוליים. כדאי להרבות במאכלים המשפרים את זרימת הדם כמו שום ובצל. כמו כן מזונות כתומים כמו גזר, דלעת ועוד התומכים בטחול ומסייעים למערכת העיכול.

  1. קשר נפש – גוף

הרפואה האלטרנטיבית מאמינה מאוד בקשר של נפש גוף. פעמים רבות אדם הנתון במתחים נוטה יותר לעצירות שגורמת לטחורים. טיפול בדמיו מודרך, תרגול של נשימות , הרפיה ושחרור יוכלו לסייע רבות בבעיה של טחורים.

  1. רפלקסולוגיה

היום מכירים כמעט כולם באפקטיביות של טיפולי רפלקסולוגיה. הטיפול יעיל מאוד במקרים של עצירות כאשר הדבר תורם רבות לזרימה טובה יותר של הדם וכתוצאה מכך הקלה על הטחורים.

  1. דיקור סיני

דיקור סיני עשוי להשפיע מאוד על חיזוק הטחול ובשילוב עם צמחי מרפא ותזונה מותאמת ונכונה ניתן להגיע לתוצאות מעולות.

סובלים מטחורים? כל יציאה לשירותים הופך עבורכם לסיוט? אין סיבה לסבול. טחורים זה לא משהו שכדאי להזניח.פנו אל בית המרקחת ובקשו להתנסות במוצרים טבעיים שישחררו אתכם מהטחורים, התחילו מהלינק פרחי באך בפתח תקווה לבדיקת הפן ההומאופתי שהשוק מציע.

כתוב/כתבי תגובה