מתיחת בטן

מתיחת בטן

ניתוח אסתטי יכול לשפר מצב רוח ודימוי עצמי כשעושים אותו ברגע הנכון

ניתוח מתיחת בטן עושים בדרך כלל בגלל סיבות אסתטיות ולכן הוא משפר את הדימוי העצמי ומוסיף ביטחון לכל גבר או אישה, אבל לפעמים הוא נעשה גם בגלל סיבות רפואיות. זה קורה כאשר מסירים עור עודף ושומן תת עורי בכמויות יחסית קטנות, מעצבים מחדש את קו האמצע ואת צורת הבטן ודפנותיה, ואם צריך גם מתקנים את מיקום הטבור מחדש. העור נמתח והבטן משתטחת והשומן התת עורי שנחשב מסוכן מסולק מהמקומות שבהם הצטבר מבלי שדיאטה יכלה לטפל בו.

מראה צעיר יותר

מראה הבטן המתוחה והגמישה שוב מצעיר את המראה כולו ולכן הניתוח פופולרי למרות שהוא נחשב לניתוח גדול. עושים אותו לאחר הריונות ולכן צריך לחכות עד שמסיימים אתם, אחרי הרזיה מסיבי של עשרות קילוגרמים וגם אז חובה לחכות לפחות חצי שנה במשקל החדש כדי לשמור על יציבות ולחכות שהעור יתכווץ ככל האפשר, כדי שהניתוח יצליח.

מה קורה לעור?

עור מכיל בתוכו סיבי אלסטין ואנחנו מכירים את הנפילה שלו וקריעת הסיבים בעיקר בפנים, כאשר הם נופלים. לאחר הריונות והשמנה העור נמתח מאוד ונקרע, ולכן הצלקות שנגרמו בו מקשות על הגמישות שלו לחזור לקדמותה והעור אינו מתכווץ. כך נוצרים עודפי העור המוכרים. בגלל מצבים של הריון והשמנה גם צורת הבטן משתנה כשקו האמצע מיטשטש או כשהשרירים נודדים כמו שקורה בגלל הריון. כך שניתוח מתיחת בטן הוא הניתוח שמתקן את כל הפגמים האלה והתזוזות שחלות במראה הבטן.

מה קובע את הניתוח?

מידת העודפים והמצב של העור נבדקים על ידי רופא מנתח והניסיון שלו מאפשר לקבוע די בוודאות כיצד ייראה לאחר ניתוח. הניתוח עצמו הוא מלאכת שחזור אמנותית של בטן שרבים כבר לא זוכרים כיצד נראתה לפני ההשמנה והצניחה בעור. הרופא בודק את מצבכם ואת מצב השרירים בבטן כדי להעריך את הצלחת הניתוח וכמה שומן תת עורי יש לשאוב ולסלק. יכול להיות שתתבקשו לרזות עוד או לחכות תקופה נוספת כדי שמצב העור ישתפר מסיבות מסוימות. לקראת הניתוח תעברו בדיקות כדי לוודא שתוכלו לעמוד בניתוח שכולל הרדמה מלאה בדרך כלל.

ד"ר וולף מזמין אתכם לבקר באתר ולבחון מידע נוסף אודות ניתוחי מתיחת בטן וכמובן ליצור קשר לפרטים נוספים והתייעצות.

כתוב/כתבי תגובה