מתיחת בטן

מתיחת בטן

היום גם נשים וגם גברים  מיחסים חשיבות רבה למראה החיצוני שלהם אנשים מרקעים שונים ובכל גיל רוצים לתקן פגמים אשר פוגעים במראה החיצוני שלהם יש חשיבות רבה למראה החיצוני מראה חיצוני נותן לנו תחושת ביטחון וכך משפר את כל היכולות שלנו. אפילו מקדם לנו את הקריירה ואת הזוגיות ולכן רבים פונים לטיפולים לשיפור המראה החיצוני וביניהם הטיפול של מתיחת בטן.

 

מהי מתיחת בטן?

נשאלת השאלה מהי מתיחת בטן? מי עושה  מתיחת בטן? למה טובה מתיחת בטן?
ולמי זה מתאים לעשות מתיחת בטן?  מתיחת בטן מטפלת בשכבות השונות של הבטן כמו למשל בשרירים של הבטן גם למשל בשומן של הבטן ניתוח מתיחת בטן מטפל גם בעור העודף שיש בבטן.

 

קהל יעד של מתיחת בטן

קהל טיפוסי של מתיחות בטן הן נשים שהיו בהריון הריון פוגע מאוד במבנה ובמראה של הבטן
סביבות גיל 40 עם בטן אחרי הריונות ששינתה את המראה השטוח של הבטן. ניתן בעזרת ניתוח קטן (למרות שמדובר בניתוח עם כל המשתמע מכך) להחזיר לנשים את הבטן שהייתה להם לפני ההריונות.

.

נשים  אחרי הריונות

נשים אחרי הריונות פונות לבצע ניתוח בטן הן נהנות אחרי הניתוח מבטן שטוחה ויפה שלא רואים שעברה הריון. הניתוח של מתיחת בטן הוא ניתוח קטן ופשוט זה אומנם עדיין ניתוח עם כל הסיכוי שיש בניתוחים
אך זה ניתוח בטוח יחסית לניתוחים אחרים הוא ניתוח פשוט יחסית לשאר ניתוחים פלסטיים המקובלים.

 

אנשים אחרי ניתוח בריאטרי

עוד קהל יעד אשר רוצה לעשות ניתוח של מתיחת בטן.  אנשים רבים שעשו ניתוחים  בריאטרים ניתוחים של קיצור קיבה ניתוחים של השתלת בלון ניתוחים שונים שיגרמו להם לרדת משקל רב. למעשה כל מי שירד יותר מעשרים קילוגרם יש לו עודפי עור אשר מצריכים ניתוח של מתיחת בטן . גם אנשים כאלה נוהגים ללכת ולעשות מתיחת בטן כדי להיפטר מהעור שאין בו צורך. שפוגע ביופי של הבטן .

 

מרפאתו של דר וולף

 

מנתח פלסטי מעולה ידוע כבעל מוניטין. גם עובד עם קופות החולים הוא דוקטור וולף להתקשר ולקבל פרטים נוספים, כדי לבדוק אם אתם מתאימים לניתוח של מתיחת בטן או טיפול פלסטי אחר

כתוב/כתבי תגובה