ספת כושר מתכווננת

היום כבר לא צריך ללכת לחדר כושר ואם יש לכם מספיק מקום בבית אין ספק כי חיסכון של שנה-שנתיים מנוי לחדר הכושר תאפשר לכם לקנות את כל מתקני הכושר שאתם צריכים לשימוש ביתי עם נוחות מקסימלית. יש אנשים כמובן המעדיפים להתאמן בבית ולא בחדר הכושר ועבור אותם אנשים ספת כושר מתכווננת וכן מכשירי כושר נוספים יהיו MUST לצרכי אימון שונים.

מה ניתן לעשות עם ספת כושר מתכווננת?

אחד היתרונות הגדולים של ספת כושר מתכווננת היא האפשרות לבצע תרגילים העובדים על שרירים שונים בגוף: שרירי הבטן, הגב, הידיים (אימוני משקולות) ועוד. ככל שניתן לכוונן את הספה ליותר זוויות ושיפועים כך ניתן גם לבצע תרגילים בדרגות קושי שונות.

נוחות מקסימלית לשימוש ביתי

הספה לא תהיה כבדה במיוחד ובדרך כלל תגיע עד 20 קילו ועם 2 גלגלים המאפשרים ניוד קל ונוח ברחבי החדר. כמו כן הספה לא תופסת הרבה מקום וניתן לסדר את השיפוץ ל180 מעלות ואז להעמיס את הספה על הקיר במידה ורוצים לחסוך במקום.

כמה עולה ספת כושר מתכווננת?

העלות של ספה כזו נע בין 700 ל-1500 שח בדרך כלל. אנו מדברים על ספה איכותית כאשר אזור ה1300-1500 שח יהיו לספות המקצועיות יותר עם ריפודים דוחי זיעה, שלדת פלדה ומשענת גב ארוכה ונוחה. לספה זו ניתן להוסיף אבזורים שונים ושדרוגים שיכולים לאפשר גם שימושים נוספים בספה וביצוע תרגילים נוספים ומגוונים.

איך למצוא רעיונות לאימונים עם ספת כושר?

אפשר לשכור מאמן כושר לאימון אחד לכל הפחות ולהתייעץ כיצד לבצע אימונים בצורה נכונה עם הפחתת הסיכון לפציעות וביצוע התנועות הנכונות. ניתן להיעזר ביוטיוב ובאינטרנט בכלל למציאת סרטוני הדרכה בנושא על ידי מדריכי כושר רבים הפועלים באינטרנט.

>אנשים חיפשו גם שולחן טניס חוץ

כתוב/כתבי תגובה