כל הסיבות לקחת מכינה ללימודי רפואה בחו"ל

כל הסיבות לקחת מכינה ללימודי רפואה בחו"ל

היום ניתן למצוא בארץ לא מעט סטודנטים שלוקחים מכינה על מנת להקל על הקבלה שלהם לתואר מדעי המחשב או לכל תואר אחר. מדובר על דרך נוחה לעקוף את הצורך בשיפור ציוני בגרות או שיפור ציון הפסיכומטרי, היות ואוניברסיטאות רבות מוכנות לקבל את שנת המכינה בתור "פיצוי" על הציונים הנמוכים יחסית.

אך כאשר מדובר על סטודנט שמעוניין להתחיל ללמוד רפואה בחו"ל, יש צורך להשקיע הרבה יותר לצורך קבלה לאחת מהאוניברסיטאות הנחשבות ביותר בעולם. חשוב לזכור כי לימודי רפואה בחו"ל שונים מהלימודים בארץ, המנטליות שונה וצורת הלימוד לא תמיד חופפת. לכן כדאי להתכונן לכך מראש, באמצעות מכינה מקצועית ואמינה.

תל אביב מדיקל קולג' – מכינה ללימודי רפואה בחו"ל ברמה הגבוהה ביותר

מכללת תל אביב מדיקל קולג' נחשבת לאחת המכללות המובילות ביותר בארץ, אשר מכינה את הסטודנטים לקראת תחילת הלימודים שלהם בחו"ל. מדובר על מכינה של חצי שנה, במהלכה הסטודנטים חייבים להגיע ל- 90% מהשיעורים, להכין שיעורי בית ולהציג מצגות בשפה האנגלית. באופן כללי, כל הלימודים במכללה מתבצעים בשפה האנגלית, על מנת להרגיל את הסטודנטים לשפה ולאפשר להם לבטא את עצמם בצורה חופשית ונינוחה יותר.

כמו כן, במהלך הלימודים הסטודנטים יתבקשו לבצע לא מעט סימולציות של מבחני כניסה לאוניברסיטאות השונות בחו"ל, על מנת לתרגל אותם בנוסח הבחינה ובצורת הפתרון הנדרשת. זוהי הדרך הבטוחה ביותר להתקבל לאוניברסיטת החלומות שלכם, היות והמכללה נמצאת בקשר רציף עם רוב האוניברסיטאות, ואף הגיעה להסדר המאפשר לוותר על מבחני הכניסה בחלק מהמקומות. מעבר לכך, חומר הלימוד חופף לחומר הלימוד של הסמסטר הראשון, דבר שמקל מאוד על הלחץ של הסטודנט המתחיל.

לסיכום,

תל אביב מדיקל קולג' נחשבת למכללה המושלמת ביותר עבור כל מי שמעוניין להקל על לימודי הרפואה שלו בחו"ל.

כתוב/כתבי תגובה