ביטוח מטפלים אלטרנטיביים – למה זה חשוב?

ביטוח מטפלים אלטרנטיביים – למה זה חשוב?

לא מעט בעלי מקצוע בתחומים שונים, מוצאים את עצמם, לא פעם מתמודדים עם תלונות ותביעות משפטיות עקב טענה לרשלנות מצידם. זה יכול לקרות אם וכאשר הלקוח איננו מרוצה או אם וכאשר הלקוח לא מקבל את מה שהוא רוצה ואז הוא חש שבעל המקצוע נקט בגישה רשלנית כלפיו.

מי שמתמודד עם סיטואציה כזו לא פעם, אלה מטפלים ברפואה משלימה. בין אם מדובר במעסים, מדקרים, דולות, מטפלים ברפואה סינית או בהידרותרפיה. כל אלה מוצאים את עצמם, בעמדה של התגוננות לא רק באופן מילולי או באופן תיאורטי אלא גם באופן מעשי, כלומר בבית משפט, שכן המטופלים חשים שהם פעלו לא כשורה, ביצעו טיפול לא נכון, שגוי, בין אם זה בגלל שהוא לא הצליח ובין אם זה מסיבות אחרות.

מן הסתם, תהליך זה יכול לעלות הרבה מאוד כסף למטפלים, הוא יכול לקחת להם זמן רב, וכן הוא יכול לגרום להם נזק משמעותי בכל מה שקשור למוניטין וכדומה. הפתרון לכל זה, הוא ביטוח למטפלים ברפואה משלימה.

הרעיון של ביטוח זה הוא מאוד פשוט. הכוונה היא שהמטפל ייהנה מהגנה של חברת הביטוח, כך שאם הוא עומד למשפט, היא תישא בהוצאות הן של המשפט והן של תוצאות המשפט, בהתאם כמובן לתנאי הפוליסה.

כיצד יכול לעזור לנו הפוליסה ומה הוא כולל

פוליסת ביטוח למטפלים ברפואה משלימה מבית המרכז לביטוח מקצועות הספורט, נועד להגן עליהם מפני תביעות משפטיות שונות, בין אם זה כתוצאה מטענות על טיפול רשלני, אבחון לא נכון, וכל דבר שיכול להשפיע כך או אחרת על המטופל.

במסגרת הפוליסה, חברת הביטוח לוקחת על עצמה, בתנאים לתנאים שנקבעו עמה, את כל המחויבות הכספית לפיצוי הלקוח, על פי החלטת השופט (במידה והעניין מגיע לבית המשפט) או בהתאם להסכמה בין הצדדים.

כך יכול המטפל לבצע את עבודתו בראש שקט, בלי לחשוש לפרנסתו, בלי לחשוש לעתידו הכללי וכן, בידיעה ברורה שהוא יכול את מה שהוא למד והתמחה בו, מבלי לחשוש שכל דבר עלולה להתקבל או להיראות בתור טיפול רשלני או טיפול בעייתי כזה או אחר.

כתוב/כתבי תגובה