למה הדברת פשפש המיטה זה עסק יקר ?

למה הדברת פשפש המיטה זה עסק יקר ?

כשזה מגיע לנושא של הדברת פשפש המיטה מחיר הוא אחד הדברים שמעסיקים הרבה מאוד אנשים, את הבחירה של המדביר רבים נוטים לעשות לפי הצעת המחיר שהם מקבלים.

אבל רגע אחד לפני שאתם עושים את בחירת המדביר רק לפי הצעת המחיר שאתם מקבלים, יש כמה דברים שצריכים לדעת שאלו הם הגורמים המשפיעים על המחיר.

הדברה מורכבת

הדברת פשפש המיטה היא הדברה משולבת הכוללת בתוכה מספר שלבים, זיהוי וניטור, שאיבה ראשונית, שימוש בקיטור אדים חם, ביצוע ריסוס עם חומר ייעודי ולאחר מכן שאיבה נוספת.

כל הפעולות האלו דורשות שימוש בציוד מתקדם בעלות גבוה מאוד וגם המון עבודה המבוצעת על ידי שני אנשי צוות העובדים במקביל, בנוסף יש מקרים קיצוניים בהם נדרשת עבודה הדורשת גם פירוק של המיטות והרהיטים וזאת בכדי להגיע ולמגר את התופעה של הפשפשים הנמצאים בבית.

חומרי הדברה יקרים

בשונה מהדברת תיקנים ונמלים, החומר איתו משתמשים בביצוע הדברה נגד פשפש המיטה הוא חומר בעל תקנים מחמירים במיוחד, לכן גם עלותו הרבה יותר גבוה, מה שגורם לקשר ישיר למחיר יותר גבוה אותו נאלץ לשלם הצרכן הסופי של שירותי ההדברה.

היצע וביקוש

ביצוע הדברת פשפש המיטה מחייבת רישיון הדברה אותו יש רק למעטים מן המדבירים, לא כל מדביר רשאי לבצע הדברה נגד פשפש המיטה אלא אם עבר את ההסמכה המתאימה לרבות היותו מדביר לכל הפחות במשך 48 חודשים לכל הפחות.

מכאן זאת נגזרת ישירה לכך שהמחיר יעלה, מכיוון ולא קיימים הרבה מדברים המבצעים הדברה נגד פשפש המיטה, רק אלו הבודדים שכן עושים הדברה זאת הם בודדים הם מעלים את המחיר.

איך להוזיל את העלות של הדברת פשפש המיטה ?

הדרך הטובה ביותר להוזיל את העלות של ביצוע ההדברה היא לחפש קרוב. אחד המרכיבים הנכללים בהצעת המחיר אותה אתם מקבלים מחברת ההדברה היא עלות וזמני הנסיעה.
אם נניח ומדובר על ביצוע הדברה בירושלים ותזמינו מדביר שמגיע מאזור תל אביב לבטח הוא ייקח בחשבון בהצעת המחיר את הזמן אותו צריך בשביל לנסוע לעיר הבירה של ישראל ואת העלות של הדלק ובלאי הרכב.

דרך נוספת להשיג מחיר יותר משתלם היא באמצעות ביצוע השוואת מחירים, נסו להשוות מחירים מול מספר חברות הדברה.
ככל שתבדקו מול יותר חברות הדברה תצליחו להשיג מחיר יותר משתלם אחרי שתדעו שעברתם כמה שיותר חברות הדברה ומה המחיר אותו יש לשלם.

כתוב/כתבי תגובה