המסת צלוליט- האם זה באמת עובד

המסת צלוליט- האם זה באמת עובד

צלוליט מהווה מטרד אסתטי עבור לא מעט נשים. הצלוליט יכול לפגוע במראה החיצוני של האישה ומעבר לכך גם בדימוי העצמי שלה ובביטחון העצמי שלה. את הצלוליט ניתן למצוא בעיקר באזור הברכיים, הבטן, הישבן והירכיים ומהתופעה המדוברת סובלות לא פחות מתשעים אחוזים מהאוכלוסייה הנשית בישראל. לא מעט נשים מחפשות את השיטה הטובה ביותר להיפטר מהצלוליט שלהן ותוהות האם המסת צלוליט מהווה שיטה יעילה שכדאי לבחור בה.

לתיאום טיפול המסת שומן בקור >>>

מהו אותו צלוליט שמטריד כל כך הרבה נשים?

צלוליט הוא מצב שבו שומן מכוסה בעור מצטבר לכדי מראה גבשושי בעוד שזרימת הדם לרקמת מיקומו אינה טובה ומספקת דיה. המקור של הצלוליט נובע במערכת לימפה לא אופטימלית שאין לה את המסוגלות לנזק ולתעל את הפסולת והנוזלים המיותרים המצטברים סביב תאי השומן בגוף. לצלוליט מראה שומני על העור. הצלוליט איננו קשור דווקא להשמנה ויש גם נשים רזות שסובלות ממנו בשל נטייה גנטית. לנשים בעלות אחוזי שומן גבוהים באזור הישבן או הירכיים יש סיכויים טובים יותר לסבול מתופעה זאת. כמו כן, גם תזונה לקויה הכוללת אלכוהול, קפאין, סוכרים ומטוגנים עלולה להשפיע על הופעת צלוליט וכן העדר פעילות גופנית ומחסור בנוזלים.

מהו הליך המסת צלוליט והאם הוא יעיל

המסת צלוליט הוא תהליך שמטרתו היא להמיס את השומן שמצטבר כצלוליט ולהעלים אותו. בכדי להמיס צלוליט בצורה יעילה יש צורך להשתמש במכשירים, טכניקות מתקדמות ואמצעים שונים שהוכחו כיעילים לצורך המסת צלוליט. אחת האפשרויות הפופולאריות ביותר לצורך המסת צלוליט היא טיפול באמצעות קרני לייזר, אולם ניתן למצוא כיום מגוון רחב של שיטות מתקדמות לצורך ההמסה המדוברת לרבות שימוש במכשור מיוחד ומתקדם וחשוב לבחור את המכון הקוסמטי הטוב ביותר בתחום המסת צלוליט על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

כתוב/כתבי תגובה