למה חשוב לבחור נעליים אורטופדיות בחנות ולא לקנות באינטרנט?

למה חשוב לבחור נעליים אורטופדיות בחנות ולא לקנות באינטרנט?

נעל אורטופדית היא נעל מיוחדת שנועדה לספק לכף הרגל תמיכה והגנה. היא צריכה להיות מתאימה אינדיבידואלית לכף הרגל ולספק לה את ההגנה ואת התמיכה הנדרשת לה על פי המבנה המסוים שלה. כיצד נדע אם הנעל מתאימה? פשוט מאוד – חובה למדוד את הנעל לפני הרכישה.

רכישה מקוונת – האם זה כדאי?

כיום מבצעים לקוחות רבים את הרכישות שלהם בחנויות אינטרנטיות מובילות כמו יורוספורט. החנויות הללו מציגות בצורה נוחה וברורה מאוד את המוצרים, המידות אף הן רשומות בבהירות, ולרוב גם טבלת מידות מצורפת בדף המוצר. הרכישה של הנעליים תיעשה לאחר מדידה של אורך כף הרגל ואיתור הנעל במידה שמתאימה לאורך המדובר. אמנם יש מקרים בהם ניתן לקלוע למטרה ולהצליח לרכוש את הנעל המתאימה. אבל במקרים רבים אחרים הקניה הזו לא תהיה נכונה ומוצלחת. מדוע?

למה חשוב כל כך למדוד?

כי נעל אורתופדית היא נעל שחשוב למדוד אותה לפני הקניה. יש לוודא כי היא מתאימה לכף הרגל ולמבנה הייחודי שלה. המדידה מספרת לקונה האם הנעל מתאימה לכף הרגל שלו, האם היא מספקת תנוחה נוחה ויציבה טובה לרגל. האם הנעל מתאימה במבנה ובגודל שלה לרגל. המדידה מאפשרת להתנסות בצעידה ובריצה. התנסות זו מספרת יותר מכל על ההתאמה של הנעל לכף הרגל ועל הנוחות שהנעל תספק לכם בעת השימוש.

ייעוץ עם איש מכירות מקצועי

בנוסף להרגשה של המודד חשוב גם לקבל חוות דעת מפיו של מומחה. לרוב בחנויות הנעליים האורטופדיות ניתן לפגוש אנשי מכירות שמכירים נעלי ספורט לגברים ונשים מדגמים שונים והם יודעים גם לבדוק האם הנעל מתאימה לכף הרגל של הלקוח. חוות דעת מקצועית כזו תאפשר ללקוח להחליט האם הנעל אותה הוא מודד אכן מתאימה לנתונים המיוחדים של כף הרגל שלו. איש מכירות יבחן את הנעל ויבקש לראות את ההליכה. בהתאם למסקנות שלו הוא יוכל לתת לכם את ההמלצה שלו.

אז אם התלבטתם בדבר רכישת נעל באינטרנט כדאי לכם לחשוב שוב. נעל נוחה ומתאימה יש למדוד ולהתאים היטב – ואת זה אי אפשר לנחש.

כתוב/כתבי תגובה