פטור ממס הכנסה לנכה – תבררו את הזכאות

אדם נכה שממשיך לעבוד על אף המצב הרפואי שלו יכול להיות זכאי לקבלת פטור ממס הכנסה לנכה. התנאים לפטור כרוכים גם בשכר שגבוה מעל 14,700 ש״ח. אם אתם עונים על ההגדרות הללו, יהיה כדאי לכם לעשות בירור בנושא כבר בזמן הקרוב דרך מומחים שיוכלו לבדוק זאת עבורכם.

קבלת הפטור לא צריכה לקחת לכם זמן רב, ואפשר אף לומר שכאשר מדובר על קבלת פטור בהנחה ואתם זכאים לו, זה משהו שיוכל לקרות במהירות כאשר יש גורם מקצועי ומנוסה שמלווה אתכם בתהליך הזה ועושה אותו עבורכם. כך זה יחסוך לכם את כל הקשיים שיכולים להיות נלווים לתהליך.

עושים בירור מהיר לזכאות

אתם לא צריכים להמשיך להתעסק בחוסר ודאות ולתהות האם בכלל מגיע לכם לקבל פטור ממס הכנסה לנכים. כל מה שאתם רק צריכים לעשות זה רק לתת לגורמים המתאימים לעשות את הבדיקות הנחוצות עבורכם, ומבחינתכם תשאירו להם את העבודה הקשה.

סכומי הכסף שאתם יכולים לחסוך במידה ואתם אכן זכאים לקבל פטור ממס הכנסה לנכה יכולים להתברר כמשמעותיים ביותר. אם אתם לא רוצים לתת לכסף הזה ללכת לאיבוד, יהיה כדאי לכם להתחיל לעשות בירור בנושא כבר בזמן הקרוב. אתם יכולים להיות בטוחים שזה יהיה שווה לכם לעשות את זה.

עוזרים לכם בקבלת הפטור

אם אכן יתברר שאתם זכאים לקבל פטור ממס הכנסה לנכה, אין לכם מה לחשוש שתצטרכו לקבל אותו בעצמכם וללא עזרה חיצונית. לכאן נכנס התפקיד של גורמים חיצוניים כמו חברת בשביל הזכויות שיוכלו לעזור לכם ככל שרק נדרש ולעשות כל מה שצריך על מנת שלא תסתבכו ותוכלו לקבל את הפטור בקלות. רק תצטרכו לפנות אל מומחים בתחום שיוכלו לעזור לכם.

כתוב/כתבי תגובה