המדריך המלא לכל סוגי היוגה

המדריך המלא לכל סוגי היוגה

כל אדם רוצה להיות בריא כמה שיותר ובכך אין כל שאלה או מחלוקת. מה שברור הוא שבשביל להיות בריאים אנו צריכים לעשות דברים רבים ועלינו לדאוג גם לנפש וגם לגוף. זה אומר כי אנו צריכים לאכול נכון, לישון טוב, לבצע פעילות גופנית ולדאוג כי נהיה כמה שפחות לחוצים וכמה שיותר רגועים וזאת מכיוון שזה דבר ידוע שלחץ גורם ללמחלות ולקשיים רבים. על רקע זה יש לציין כי הדבר אשר תורם הן לגוף והן לנפש בצורה נפלאה זה יוגה. כן כל מי שמתרגל יוגה ברחובות יודע כי הדבר מרגיע אותנו מאוד ולא רק זאת אלא שיוגה משפרת את הגמישות של הגוף וזה מונע מאתנו פציעות. על כן מי שרוצה נפש בריא בגוף בריא חייב להבין כי יוגה היא בין הפתרונות הטובים ביותר לכך וזאת ללא קשר לשאלה באיזה סוג יוגה אתה בוחר כאשר אנחנו צריכים לקחת בחשבון כי יש הרבה סוגים.

האם אפשר לתרגל יוגה באמצעות צפייה באינטרנט?

אם אתם מחליטים לתרגל יוגה אתם צריכים להבין כי יש חשיבות לדיוק שבה אתם מתרגלים את היוגה ועליכם לעשות הכול בכדי להבטיח כי היוגה תתורגל בצורה הטובה ביותר שיש. ככל שהתרגול יהיה יותר מדויק כך הוא יהיה יותר אפקטיבי ועם השפעה גדולה וטובה יותר עליכם ועל כן זהו נושא חשוב ביותר. על רקע זה אנחנו חייבים לציין שצפייה באינטרנט בשיעורי יוגה היא לא דרך טובה ללמוד יוגה וסביר להניח כי אתם תתקשו לתרגל יוגה כך ברמה גבוהה וזהו משהו שאי אפשר להתווכח עליו ומשהו שיש עליו הסכמה בקהילת היוגה הישראלית וגם העולמית.

האם אנו צריכים לנסוע למזרח בכדי ללמוד יוגה?

אם כן זה ברור כי יוגה כדאי ללמוד עם מורה בקורס יוגה מסודר. באותה נשימה אנחנו חייבים לציין כי כיום יש מוסדות לימוד מצוינים ליוגה בישראל ואתם ממש לא צריכים ללכת ללמוד יוגה אצל מורה אשר למד בהודו את התורה. כיום יוגה שייכת לכל העולם ולא רק להודו וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

כתוב/כתבי תגובה