קרם עם קנאביס – כל מה שאתם צריכים לדעת על טיפול עם קרם קנאביס

בשנים האחרונות, אנחנו עדים לשינוי משמעותי שהתרחש בתחום של שימוש בחומר קאנביס. אם במשך עשורים רבים השימוש בחומר היה אסור לגמרי, בטענה שמדובר בסם מסוכן, הרי שעם השנים הוא הפך להיות הרבה יותר נפוץ ושימושי לא רק לצורכי עישון אלא גם לצרכים רפואיים ובריאותיים.

הרבה מאוד אנשים מכירים את התחום של הקנאביס הרפואי בהקשר של טיפולים רפואיים שונים, בפרט כל מה שקשור לטיפול בכאב, טראומה, מצבים נפשיים ובסיטואציות מורכבות אחרות, אך האמת היא שהשימוש בחומר קאנביס פופולארי גם במצבים נוספים. למשל דרך קרם קנאביס.

אנחנו יכולים למצוא חנויות ואתרי אינטרנט שמשווקים קרם טיפולי עם זרעי קנאביס בצורה חוקית וניתן להשתמש בו לצרכים שונים כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר. חשוב להדגיש, לפני שרוכשים את החומר ומשתמשים בו, יש לבחון היטב לשם מה הוא נועד ואיך אמורים לעשות בו שימוש בצורה נכונה.

לשם מה משתמשים בקרם קנאביס?

מומחים רבים ממליצים על שימוש בקרם קנאביס, בין היתר לטיפול במחלות עור שונות, למשל אלרגיות, פסוריאזיס, וכן לטיפולים אחרים שיכולים לעזור לעור, בפרט בכל מה שקשור לדלקות, זיהומים, יובש ועוד. החומר מגיע הרבה פעמים בשילוב של זרעים ומרכיבים אחרים, וכך נוצר אפקט משמעותי יותר לטיפול.

צריך לומר, שימוש בקרם קנאביס הוא מאוד ייחודי אך יכול להשפיע אך ורק אם עושים בו שימוש בצורה נכונה (בדקו קרמים המומלצים שלנו), מבחינת מינון ומבחינות אחרות. חשוב להקפיד על כך בשביל שיהיה ניתן לייצר תהליך טיפולי נכון לאורך זמן ולא לגרום נזק מיותר לעור. כמו כן, חשוב להדגיש, השימוש בחומר זה לא מסוכן מבחינת המרכיבים שלו וגם לא בכל מה שקשור להיבט של התמכרויות.

כתוב/כתבי תגובה