קורונה בישראל: 5 רעיונות לפעילויות יצירה עם הילדים

קורונה בישראל: 5 רעיונות לפעילויות יצירה עם הילדים

איך ניתן להפעיל את הילדים במהלך ימי הקורונה? ובכן, אחת הפעילויות האידיאליות ביותר היא היצירה. ריכזנו בעבורכם 5 רעיונות לפעילויות נהדרות ומהנות.

הצטיידו בחומרי יצירה

למרות שחנויות היצירה סגורות, יש לא מעט חנויות מקוונות מהן ניתן להזמין חומרי יצירה לילדים, ולקבל את החבילה עד לפתח הבית. ערכו רשימה של כל מוצרי היצירה הנחוצים לכם, ובצעו את ההזמנה באחד מאתרי היצירה המובילים.

פיסול בחימר קל

חימר קל הוא בין חומרי הפיסול האידיאליים ביותר לילדים. זהו חימר צבעוני, קל משקל, גמיש מאוד ולא רעיל, שבאמצעותו ניתן לפסל מגוון רחב של אלמנטים. ברוח חג הפסח, תוכלו לפסל את הדמויות מההגדה, פרפרים או אלמנטים אביביים שונים. כמו כן, ניתן לפסל כמעט כל מה שרק רוצים, כשאפשר להיעזר בהדרכות וסרטונים ביוטיוב.

עיצוב קופסה עם זיכרונות מימי הקורונה

מה דעתכם להכין עם הילדים קופסה בה יוכלו לאחסן תמונות מהפעילויות הביתיות, לכתוב זיכרונות ולשמור את היצירות? כל קופסת קרטון או פלסטיק יכולה להפוך בקלות לקופסת זיכרונות, כשניתן להשתמש בחומרי יצירה שונים כדי לעצב את חלקה החיצוני של הקופסה.

הכנת שלט לדלת

שלט לדלת ניתן להכין בכמה דרכים. עבור המשטח תוכלו להיעזר בקרטון, משטח עץ או אפילו פלסטיק. היה ובחרתם בקרטון, כדאי לעטוף אותו בנייר עטיפה ולאפשר לילדים לעצב כיד הדמיון. עץ ופלסטיק ניתן לצבוע באמצעות צבעים ייעודיים. מלבד זאת, אם אין ברשותכם את כל הפריטים הללו, תוכלו להכין משטח מבריסטולים צבעוניים או מחומרים ממוחזרים.

בובות אצבע מבד לבד

בדי לבד הם בדים מעולים ליצירה, כשניתן להכין מהם בובות אצבע מדליקות ומיוחדות. ישנם דבקים ייעודיים שמאפשרים להדביק את הבדים זה לזה, כך שלא בהכרח יש צורך בתפירה.

תמונה מעוצבת לחדר

קרטון ישן, משטח קנבס או בלוק ציור יכולים להוות בסיס נהדר להכנת תמונה מעוצבת לחדר. על התמונה ניתן להדביק תמונות ילדות, אלמנטים ייחודיים או אפילו תמונות ממגזין. כמו כן, ניתן לצפות את המשטח בעיתונים ישנים, וצייר באמצעות מכחול וגואש שחור צלליות שונות – התוצאה מרהיבה ומיוחדת!

 

יצירה מהנה!

כתוב/כתבי תגובה