האם כל עבירה גורמות לרישום פלילי?

האם כל עבירה גורמות לרישום פלילי?

עבירה על החוק היא ביצוע פעולה אשר נוגדת את הכללים ואת החוקים שנקבעו בכל תחום על ידי הגורמים המוסמכים לכך כמו רשויות החוק במדינה, תקנות בארגונים שונים ועוד. מכיוון שמדובר בפעולה אשר אינה חוקית, מדובר ברוב המקרים בעבירה פלילית אשר גוררת רישום פלילי ועונש בהתאם לכך.

כדי לבחון אם מדובר בעבירה פלילית או לא, יש לבדוק את הפעולה שבוצעה מול הכלל המחייב כמו צו, תקנה או חוק, אם הייתה הפרה שלו. 

עבירות אשר גורמות לרישום פלילי

עבירות אשר בוצעו בקטגוריות ספציפיות נחשבות פליליות על כל המשתמע מכך, כמו בתחום התעבורה, מיסוי, שמירה על בריאות הציבור, הגנת הסביבה ותכנון ובניה. כמו כן עבירה על איסורים שונים כמו צריכת סמים, סחר בסמים, שידול אחרים לצרוך סמים, יבוא סמים והדחת קטינים לצרוך סמים.

רישום פלילי 

לכל רישום פלילי יש השפעה ארוכת טווח על חייו של האזרח. אם מדובר במעידה חד פעמית, כל אזרח מעוניין לקטוע את ההשלכות החמורות של העבירה אשר ביצע ולכן הוא שוכר עורך דין מומחה אשר יעשה כל שניתן, כדי למחוק את הרישום הפלילי טרם ההגעה לבית המשפט.

קיימים מקרים אשר בהם הולכים לקראת מבצע העבירה ונותנים לו הזדמנות לשפר את דרכיו על ידי למידה בקורסים ייעודיים, או קבלת טיפול ספציפי כדי שיעבור למסלול חיובי.

כאשר מדובר בעבירות חוזרות ונשנות, קשה הרבה יותר לבטל את הרישום הפלילי ועורך הדין יעשה כל שניתן כדי להקל את חומרת העונש בהתאם לפרטים של כל מקרה.
באתר זה תוכלו להתרשם מעורך דין פלילי ברמת גן שייתן לכם את השירות הטוב ביותר!

עבירות תעבורה 

העבירות אשר צוינו כמו מקרי תעבורה, תכנון ובנין ומיסוי הן עבירות פליליות ומובילות לעונשים משמעותיים וזאת על פי חומרת המקרה, אם הנהג ביצע פעולת פגע וברח או גרם חלילה למותו של אדם, אם מדובר בהעלמת הכנסות ועוד.

ההתייחסות לכל עבירה מסוג זה היא בחומרה רבה ואדם נורמטיבי לא יוכל להתמודד מול המערכת אלא בליווי עורך דין מקצועי, אשר ילווה אותו ויבחר באסטרטגיה המתאימה ביותר כדי לפתור את הבעיה אשר נוצרה.
עו"ד גיל באיער מומחה במחיקת רישומים פליליים, מוזמנים להתרשם:
https://bayerlaw.co.il/

כתוב/כתבי תגובה