ציפוי שיניים

ציפוי שיניים

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים לעבור תהליך של ציפוי שיניים, על מנת לזכות במראה שיניים אסתטי ומושלם יותר. אנשים רבים מודעים לעוצמה של חיוך שכולל שיניים אחידות, לבנות ומבריקות, דבר שגורם לרבים מהם לפנות לטיפולי הלבנת שיניים או טיפולי יישור שיניים ארוכים ומפרכים. אך למעשה, ניתן היום להיעזר בפתרון הרבה יותר פשוט והרבה יותר משתלם. בזכות התפתחות הטכנולוגיה, כל אחד יכול לשנות את מראה השיניים שלו באמצעות ציפוי שיניים ללא כתרים בשם למינייט. מדובר על טיפול חדשני המשתמש בעלי חרסינה דקיקים, שאינם עולים על עובי של 1 מ"מ. טיפול זה אינו כואב, אינו מסורבל וניתן לבצע אותו תוך שני מפגשים בלבד.

מהם היתרונות של ציפוי שיניים?

אנשים רבים מבינים כבר את היתרונות הרבים שטמונים בציפוי שיניים. זוהי ללא ספק דרך פשוטה, יעילה ומהירה כדי לתקן את המראה של השיניים שלהם. באמצעות הדבקה של עלי חרסינה דקיקים, ניתן לכסות את כל הפגמים השונים שקיימים בשיניים הטבעיות. זוהי דרך נפלאה לייצר מראה של שיניים אחידות, ישרות ולבנות, ללא שום מאמץ. רופא שיניים מקצועי שמתמחה בתחום, יכול להשחיז מעט את השיניים הטבעיות ולאחר מכן להדביק את עלי החרסינה. ניתן להתאים את הגודל והצבע של עלי החרסינה, על מנת ליצור מראה שיניים אידיאלי שמתאים לשאר השיניים שלכם. הציפוי יכול להסתיר רווחים לא אסתטיים בין השיניים, כתמים כהים שאינם ניתנים להלבנה, שיניים סדוקות, שיניים שבורות וכדומה. בצורה כזו, לא חייבים להקדיש שנים ליישור שיניים, היות והתוצאות המושלמות מופיעות כבר אחרי הביקור השני במרפאה. כדאי לציין כי מדובר על ציפוי חזק ועמיד, שיכול להחזיק לאורך זמן ולשמור על הצבע המקורי שלו. כמו כן, הציפוי מאפשר לחזק את השיניים הטבעיות, דבר שמהווה יתרון עצום בפני עצמו.

לסיכום, ציפוי שיניים נחשב לאחת הדרכים המומלצות ביותר כדי לאפשר מראה אסתטי ומושך יותר לשיניים עקומות, שבורות או צהובות. במקום לעבור טיפולים ארוכים, מייגעים וכואבים, ניתן ליהנות מחיוך מושלם באמצעות השיטה החדשנית של ציפוי השיניים באמצעות דפי חרסינה דקיקים ועמידים.

כתוב/כתבי תגובה