דילדואים – כך תדעו שבחרתם נכון

בכל הנוגע לבחירת אביזרי מין, חשוב תמיד לבחור אביזר איכותי שעשוי מחומרים טובים ויאפשר לכם הנאה נוספת בחיי המין שלכם. אחד האביזרים שרבים בוחרים הוא דילדו. מדובר באביזר מין שמתאים גם לגברים וגם לנשים והוא נפוץ ופופולארי משום שהוא מדמה את איבר המין הגברי בצורה ריאליסטית וכמעט מושלמת. 

דילדו נועד להכתרה וגינאלית או אנאלית והוא יכול לשמש גם לעינוג עצמי וגם לשיתוף והחדרות הדדיות בזמן יחסי מין. 

אבל איך תדעו שאתם בוחרים את המוצר הנכון? הנה כמה דגשים לבחירה נכונה:

מידות וגדלים – כשאתם בוחרים את המוצר שימו לב שהוא מתאים בגודל בקוטר ורוחבו, וגם במידות שלו לצרכים שלכם. בחנויות סקס תמצאו מגוון רחב של גדלים של אביזרים ואתם צריכים להבין מה מתאים לכם מבחינת הניסיון שלכם, הצרכים והרצון האישי שלכם או של בני ובנות הזוג. 

מפרט טכני – לכל דילדו יש מפרט טכני אחר. יש כזה שעובד על רטט, יש כזה שמציע דילדו ריאליסטי כמו למשל עם וורידים ואשכים. יש מוצרים שאפשר לשים על ריתמה כמו סטרפאון וכולי. בחרו את המוצר שמתאים לשימושים שלכם להגברת העונג המיני האישי או ההדדי. 

איכות – שימו לב לאיכות של המוצר. דילדו טוב חייב להיות איכותי עשוי סיליקון רפואי או כל חומר אחר שמדמה בצורה ריאליסטית ונעימה את מגע גוף. בחנויות סקס אונליין, תמצאו מגוון רחב של מוצרים לבחירה. 

לסיכום. כדי להתענג ולענג אחרים ולהביע  אהבה ותשוקה – לא צריך להתאמץ או להשתגע. דילדו יכול להיות פתרון מושלם לגברים ונשים, גם לעינוג עצמי וגם ליחסי מין עם הפרטנרים המזדמנים או הקבועים. לכן חשוב לבחור את המוצר הטוב ביותר ולקבל אותו במשלוח מהיר ודיסקרטי לכל מקום.

כתוב/כתבי תגובה