ייעוץ זוגי בראשון לציון

ייעוץ זוגי בראשון לציון

אין זוג שלא חווה לפחות פעם אחת בשנות היכרותם בעיות בזוגיות, בין אם מדובר על בעיות קטנות ושוליות או בעיות גדולות ועמוקות יותר שיוצרות אינספור וויכוחים וריבים. הדרך לפתור את הבעיות הזוגיות הקטנות והגדולות היא באמצעות שיח הדדי וכנה על הדברים שמפריעים לכל אחד מהצדדים, כאשר ליווי של ייעוץ זוגי בראשון לציון יכול למקסם את ההצלחה פתירת הבעיות המפריעות לקיום זוגיות טובה ונעימה.

 

מה המטרה של ייעוץ זוגי?

ייעוץ זוגי הוא סוג של טיפול פסיכותרפי שנועד ליצור שינוי בהתנהלות היחסים בין שני בני זוג. למעשה, ייעוץ זוגי נחשב הרבה פעמים גם כטיפול משפחתי כולל לכל המשפחה, כיוון שבני הזוג/ההורים הם אלו המשפיעים על הלך הרוח והאווירה שקיימת בבית. כאשר האווירה היא שלילית עם הרבה ריבים ובעיות בזוגיות, הדבר משליך על איכות הקשר של כל המשפחה ולכן באמצעות טיפול זוגי ניתן לגשר על הבעיות והפערים שנוצרים.

 

כיצד יועץ זוגי יוכל לסייע להבראת הזוגיות שלכם?

באמצעות פנייה אל יועץ זוגי מקצועי ניתן לקבל את הכלים להבראת הזוגיות, כאשר שני בני הזוג מוכרחים לקבל את ההבנה כי קיימת בעיה בזוגיות שלהם, והם מעוניינים לפתור אותה באמצעות שיתוף כנה ועבודה זוגית משותפת על מערכת היחסים שלהם. ניתן לומר כי היועץ הזוגי הוא הצד האובייקטיבי בכל התהליך, ולכן באחריותו ללוות את הזוגות ולהעניק להם ידע וכלים מעשיים אותם יוכלו ליישם בבית.

הייעוץ הזוגי מתקיים באופן קבוע, לרוב פעם בשבוע, באמצעות שיחות משותפות בין בני הזוג לבינו כאשר היועץ הזוגי שומע מהם על התהליך שהם עוברים וחווים, וכן בוחן את הקשר והאינטראקציה ביניהם במהלך הפגישות המשותפות. לכן חשוב לפנות רק אל יועץ זוגי המוסמך בתחום הטיפול הזוגי.

כתוב/כתבי תגובה