איך ניתן לזרז לידה באופן טבעי?

איך ניתן לזרז לידה באופן טבעי?

ראשית כל, עלייך לראות את זירוז הלידה כתהליך של קידום הלידה ולא כפעולה שמבצעת זירוז לידה ומאלצת את העובר לצאת מהרחם שלך. זירוז טבעי ללידה לא יתבצע באם לא הגיע המועד הנכון עבור העובר לצאת מהרחם שלך. מאידך, במידה והעובר מוכן להגיח אל העולם ואף את מוכנה מבחינה רגשית ומבחינה פיזית ולאחר הכנה ללידה טבעית כמו כאן – השיטות לזירוז לידה באופן טבעי עשויות לקדם באופן רב את הלידה ובהרבה מצבים למנוע את הצורך בזירוז לידה רפואי או במהלך של ניתוח קיסרי.

איך ניתן לזרז לידה באופן טבעי

  • דיקור סיני עבור זירוז לידה באופן טבעי – אין עוררין על כך כי דיקור סיני הוא השיטה הטבעית הכי אפקטיבית לזירוז של הלידה שלך. הוא מומלץ ביותר באמצעות מיילדות לנשים ובאמצעות רופאי נשים עבור נשים שמבקשות לזרז את הלידה שלהן או כאלה אשר מיועדות לזירוז לידה מטעם בית החולים. על ידי האמצעים של הרפואה הסינית, אפשר לאבחן איזו מערכת בגוף שלכן צריכה חיזוק, על מנת שתתחילו בתהליך הלידה או איפה יש חסימה עוד בתנועה. על פי האבחנה הסינית ניתן לזרז את הלידה שלך באפקטיביות ובאופן טבעי. בהרבה מקרים, הלידה תתחיל להתקדם כבר במהלך הטיפול או יום למחרת.
  • באם הנך מעוניינת לעבור באופן טבעי זירוז ללידה שלך (למידע נוסף) וכבר עבר המועד המשוער של הלידה שלך, אולי את במצב של סטרס, אולי את פשוט צריכה לקחת נשימה ארוכה ולהירגע. הגורם שקיום יחסי מין מזרז לידה באופן טבעי נובע מפאת הסיבה כי אוקסיטוצין מופרש כאשר הנך חווה אורגזמה ואם תתני את דעתך על כך – בכמה פעמים הצלחת ליהנות מקיום יחסי מין באם דעתך הייתה מוסחת מכל מיני בעיות? סטרס עשוי להגיע בשל דאגות מתהליך של הלידה, דאגות לשינוי שעומד להתרחש בחייך, דאגות מלהתחיל להיות אמא ומהאחריות שתוטל על כתפייך ומעוד כל מיני גורמים אחרים. עלייך לשתף את הסביבה הקרובה שלך בהרגשות שלך, כדי שתוכלי להוריד את רוב הטרדות אשר מעמיסות עלייך וכמו כן, ביכולתך לבצע תרגילי הרפיה בכל זמן נתון.

 

כתוב/כתבי תגובה