טיפול אנרגטי – איך זה יכול לעזור לנו?

טיפול אנרגטי – איך זה יכול לעזור לנו?

כשאנחנו מדברים או חושבים על אנרגיות, אז השיח שלנו הוא בדר כלל על אנרגיה לפעילות, משהו בלתי מוחשי, משהו שאנחנו לא רואים אותו אך אנחנו חווים אותו בצורה כזו או אחרת. למשל, אם יש או אין לנו אנרגיה לקום בבוקר מהמיטה, אם יש או אין לנו אנרגיה לעבוד, לעשות ספורט או כל דבר אחר. אנחנו גם נוטים להשתמש בתמריצים שונים בשביל לקבל אנרגיה, בין אם זה מזון, קפה, סוכרים או אפילו משקה אנרגיה.

אך כפי שאנחנו יודעים, אנרגיות זה מעבר לכך. יש מה שנקרא מרכזים אנרגטיים, צ'אקרות. מדובר על מרכזים בגוף מהם אנחנו שואבים אנרגיות שונות לחיים שלנו בעזרת הקשרים וחיבורים.

בני האדם נהנים משבעה מרכזי אנרגיה, והם החיבור אנרגיית הבסיס שמהווה את החיבור לאדמה, מין ופריון, רגשות, סיפוק עצמי, דיבור והבעה, אינטואיציה וחכמה. ברגע שכל המרכזים מתחברים, מתאזנים, אנחנו מרגישים טוב יותר עם עצמנו, סביר להניח שאנחנו נרגיש טוב יותר עם ובתוך הסביבה שלנו.

למה נועד טיפול אנרגטי

טיפול אנרגטי נועד בראש ובראשונה בשביל לאפשר לנו להתגבר על חסימות אנרגטיות שונות, בין אם זה לעצמנו ובין אם זה כלפי אנשים אחרים, או חסימות של אנשים אחרים כלפינו. הטיפול נועד להעביר אנרגיות שונות, ולספק לנו אנרגיות לריפוי, אנרגיות לחיים.

הטיפול יכול להתבצע בצורות שונות, בין אם זה דרך רייקי, הילינג, עופרת, טיפול קבלי, מדיטציות ועוד. חשוב להדגיש כאן, בשביל שהטיפול יצליח, אנחנו צריכים להאמין בו, אנחנו צריכים להאמין באנרגיות ואנחנו צריכים להאמין ביכולת של המטפל לספק לנו את האנרגיות הנדרשות, אנחנו צריכים להאמין בטיפול שהוא מספק לנו וכמובן בכל הדרך, על מנת שנוכל לקבל את האנרגיות הדרושות לנו.

כתוב/כתבי תגובה