הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים

שוקלים ניתוח פלסטי אסתטי או מתיחת עפעפיים, בשנים האחרונות טיפול זה הופך פופולרי ביותר ורבים עושים אותו וכמובן עוברים אותו בהצלחה. טיפול זה הוא בהחלט אחד ההליכים הפופולריים ביותר, שהגיע למקום הרביעי בין חמשת הניתוחים הקוסמטיים המובילים שבוצעו בשנת 2016. 

הרמת עפעפיים

להרמת עפעפיים יכולה להיות השפעה דרסטית על הפנים וכן בשיפור הביטחון העצמי של המטופל. אם אתם שוקלים הליך ספציפי זה, חשוב שתעשו אותו רק אצל המומחים ביותר כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטיפול המוצלח והבטוח ביותר.

ההיסטוריה של הטיפול 

ההיסטוריה של הרמת עפעפיים אינה ארוכה, אך היא יציבה; הרמת עפעפיים מדורגת בעשור האחרון ברשימת הניתוחים הקוסמטיים הראשוניים. מבין עשר המדינות המובילות המציעות ניתוחים פלסטיים, רק מקסיקו לא רשמה חולי Bleperoplasty בחמישייה המובילה שלה. 

בארצות הברית ובבריטניה ובעצם בכל רחבי העולם, ניתוח להרמת עפעפיים הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בשוק.

פירוט הנוהל

ישנם שלושה סוגים שונים של ניתוחי עפעפיים, וההליך שתזדקקו לו, עשוי להשתנות בהתאם לצורת העיניים ולמצבים בריאותיים אחרים. אחד משלושת הסוגים הללו יומלץ על ידי המומחה שלכם מטעם אסטרה מדיקל:

ניתוח עפעפיים עליונים: 

סוג זה משמש בעיקר לשיפור אובדן הראייה והמראה של העין עקב הזדקנות או גנטיקה. כפי שהשם מרמז, הוא מתמקד בעפעף העליון. ניתוח מסוג זה יכול להחזיר את תפקוד העין או לספק מראה מעוגל ופתוח יותר.

ניתוח עפעפיים תחתונים:

הליך זה מבוסס סביב העור התחתון של העפעפיים והעיניים, ומתמקד בהסרת קמטים בעור, תיקון עיניים רחבות או שיפור המראה.

ניתוח עפעפיים כפולים: 

בניתוח עפעפיים זה, נעשה קמט בעפעף העליון היוצר עין רחבה יותר וגדולה יותר למראה. זהו ההליך שצבר פופולריות רבה ביותר.

כתוב/כתבי תגובה