קורסי עזרה ראשונה

קורסי עזרה ראשונה

לקורסי עזרה ראשונה יש חשיבות גבוהה עבור כלל האוכלוסייה, בין אם מדובר על  אנשי מקצוע ועובדים הנמצאים במגע יומיומי עם אנשים, הורים לתינוקות וילדים קטנים וגם כמובן עבור עובדי חינוך האחראים על ביטחון הילדים ומחויבים בידע בסיסי של מתן עזרה ראשונה וסיוע מציל חיים.

כיום ניתן למצוא מגוון קורסי עזרה ראשונה המיועדים לאנשים פרטיים, אנשי מקצוע נותני שירות, עובדים במסגרות בריאותיות, מורים וגננות וגם קורסים מקיפים ומורחבים לחובשים מוסמכים. הודות לכך כל אדם יכול ללמוד קורס עזרה ראשונה, ולרכוש את הידע והכלים החיוניים לסיוע רפואי במקרה חירום.

קורסי עזרה ראשונה להורים

כל הורה רוצה להעניק לילדו את מעטפת ההגנה הטובה ביותר, ולכן עליו להיות מוכן לכל תרחיש וסיטואציה מסוכנת אליה ילדו נקלע. ילדים הם שובבים ואינם מודעים לסכנות ממשיות, כך שהם חשופים הרבה יותר למצבים העלולים לפגוע בהם ולגרום להם סכנת חיים של ממש.

לשם כך קיים קורס עזרה ראשונה להורים, וגם להורים שבדרך, המעוניינים לדעת כיצד להגיש עזרה רפואית ראשונה במקרים כאלו. הקורס מעניק ידע חשוב על ביצוע פעולות החייאה, כיצד לפעול במקרה של חנק, מהי הדרך לזהות מצב חירום וכיצד לפעול עד לכוחות ההצלה למקום. 

קורסי עזרה ראשונה לעובדי חינוך והוראה

ההורים רוצים להיות רגועים ובטוחים בנוגע לילדיהם גם כאשר הם אינם נמצאים בבית, ובמיוחד כשהם נמצאים במסגרות חינוכיות במהלך רוב שעות היום. כדי להעניק להורים את השקט הנפשי, וכמובן את הביטחון וההגנה לילדים, עובדי חינוך והוראה מחויבים לעבור קורסי עזרה ראשונה ייעודיים כדי לסייע ולטפל במקרה חירום רפואי המתרחש בגן / בית הספר.

כדי למצוא את המקום האיכותי והטוב ביותר, מומלץ לבחור מרכז לימודי המציע קורסים מקצועיים ומקיפים הכוללים גם תרגולים מעשיים, קראו למשל על קורס החייאה באתר מלע"ר.

כתוב/כתבי תגובה