הכירו את המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

הכירו את המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

נהג חייב להיות בעל יכולת בסיסית לנהוג בבטחה. ולמען האמת יש לא מעט אנשים שבגין בעיות בריאות מסוימות הם אינם יכולים לנהוג כראוי. זו יכולה להיות נכות משמעותית, חוסר יכולת לקבל החלטות בזמן אמת וכן הלאה. במידה ואדם פגוע בצורה כזו שאינה מאפשרת לו לנהוג, הוא לא יוכל להחזיק בידיו רישיון נהיגה ובוודאי שלא לנהוג. נתונים אלו ברורים לכל בר דעת, והם נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם כשירים לנהיגה יושבים על ההגה, ומסכנים את עצמם ואת הציבור.

בדיקת רפואית לקבלת החלטה

היות ומצבי בריאות שונים עשויים להשפיע על יכולת הנהיגה, מפעיל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים מערך של בדיקות. אלו נועדו לאתר נהגים שאינם כשירים מסיבה פיסית או נפשית לנהיגה. וזאת כדי למנוע מהם נהיגה. הבדיקות הרפואיות האלו מתבצעות בדרכים שונות, כאשר הן חותרות להבטיח כי מי שמקבל רישיון נהיגה למרות שיש לו בעיה רפואית כלשהי, הינו כשיר לנהיגה. וכי הבעיה הרפואית ממנה הוא סובל אינה גורמת לכך שהנהיגה שלו תהיה מסוכנת.

להיעזר בעו"ד

היות ויש מקרים בהם אנשים שסבורים שביכולתם לנהוג בזהירות הנדרשת נפסלים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים מכל סיבה שהיא, ניצב עורך דין תעבורה לימיננו, והוא מציע מענה מקצועי וזמין אשר המטרה שלו היא ללוות את הנהג בתהליך שעליו לעבור מול ועידת הערר במכון הרפואי. וזאת כדי להועיל לו ולהגדיל את הסיכויים שלו לקבל רישיון נהיה ולא להיפסל בגין בעיות בריאות כאלו או אחרות. עורך דין תעבורה מנוסה מכיר את החוקים ואת הכללים, יודע כיצד מתנהלים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים ויש לו כלים והבנה בדבר התנהלות נבונה ומועילה אשר תגדיל את הסיכויים של המיוצג להמשיך לנהוג בהתאם למוגבלות הרפואית שלו.

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להתמודד נכון כאשר יקיריכם בדיור מוגן בימי קורונה
לא מעט אנשים מוצאים את עצמם תוהים כיצד להתמודד עם ימי הקורונה מבחינת הביקור אצל המשפחה הקרובה שלהם...
קרא עוד »
אוק 14, 2020
כושר ברעננה: כך תשמרו על כושר גופני
בעבר, אנשים ברעננה נהגו להתאמן במשך זמן רב כדי להיכנס לכושר. הם היו יוצאים לטיולים ארוכים, רצים או...
קרא עוד »
אוק 03, 2022
אבקות חלבון – האם יש לכך סיכונים?
אבקת חלבון זהו אחד מתוספי התזונה הפופולאריים ביותר. אך בעוד שרוב רובם של תוספי התזונה מיועדים לכולם,...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020