גו מזון לחתולים – טעים וגם מזין

גו מזון לחתולים – טעים וגם מזין

אם החתול שלכם חשוב לכם, ואתם רוצים להטיב עם איכות חייו: מומלץ שתדעו, כי בחירת מזון, טוב ואיכותי עבורו – תאפשר לו חיוניות, פרווה רכה ואורח חיים טוב יותר. חתולים הם חיית מחמד נעימה וחכמה, שיכולה לחיות גם בבית וגם בחצר. אבל באיזה מזון כדאי לבחור עבור החתול? בהמשך המאמר, תוכלו להבין מהי ההמלצה של המומחים.

אוכל לחתולים 'גו'  – האוכל המזין ביותר עבור חיות המחמד שלכם!

כדי החתול שלכם יהיה מאושר, בריא וחיוני. כדי שתוכלו להעניק לו פרווה מבריקה ואיכות חיים טובה: רצוי שתכירו את גו מזון לחתולים. מזון זה, שניתן להזמין בקלות או לרכוש כמעט מכל חנות חיות – נחשב סופר פרמיום, והוא מתאים לחתולים בוגרים, לגורים ולחתולים מבוגרים.

המזון ידוע כטוב ומזין, בעיקר משום שהוא מכיל יותר מ 74 אחוזי בשר עוף. באוכל ישנם מרכיבים שנחשבים מעולים לתפקוד הלב של החתול, לחיזוק המערכת החיסונית, כמו גם שהוא מכיל פרוביוטיקה אשר עוזרת ומסייעת לתהליכי עיכול טובים יותר.

מה עוד מכיל מזון גו לחתולים

אם אתם רוצים שהחתול שלכם יאריך ימים, כדאי שתבחרו במזון זה במכיל חומצת טאורין המעולה לשיפור תפקודי הלב, כמו גם חומצות אומגה 6 וחומצות אומגה 3 ששומרות על פרווה מבריקה, עור בריא, ומצב רוח טוב וחיוני של החתול.

כיצד משפרים את המצב הבריאותי של החתול?

במידה ויש לכם חתול בבית או בחצר, רצוי כי תשפרו את איכות חייו, וזאת על ידי מזון איכותי ומתאים של אינסטינקט לחתולים. אם לחתול יש בעיות בקיבה, אם הוא אינו אוכל, משלשל, אפאתי או סובל מכל בעיה אחרת: חשוב לקחת אותו מיד לבדיקה את הווטרינר. הווטרינר ידע לאבחן את הבעיה, ולהציע טיפול מתאים. עוד מומלץ לסרק את החתול בכל יום, ולהעניק לו פינה נעימה לשהות בה שכוללת מרבץ נוח, וארגז חול לעשיית צרכים. בכך תוכלו להאריך את חייה של חיית המחמד שלכם ולהנות משנים ארוכות יחדיו.

 

כתוב/כתבי תגובה