השתלת חניכיים – איך זה עובד

אם אתם סובלים מבעיות חניכיים והרופא אמר שאין ברירה, צריכים לעשות שתל בחניכיים, המאמר הבא בשבילכם.

במאמר הבא נראה לכם איך עושים שתל חניכיים ולמה צריך שתל חניכיים. אולם נתחיל בכך שהחניכיים הם אזור מאוד רגיש בגוף האדם ובפה. 

זה אזור חשוף ללא שכבות עור מעל כמו היד, לצורך העניין. לכן, אי הקפדה על היגיינת הפה גורם בהרבה מהמקרים זיהום שגורם לדלקת חניכיים ואז לאחר שזה מתפתח עלול להתפשט אפילו ריקבון שמצריך השתלת חניכיים.

כמובן שהשתלת חניכיים זה מצב חמור שלא פוגשים בכל יום אולם לפעמים אין ברירה חוץ מלעשות את השתלת החניכיים. אז איך זה עובד? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

השתלת חניכיים:

מה בעצם עושים בהשתלת חניכיים? במקרים שהחניכיים כבר לא עובדות וצריך לשקם אותם ממש, מה שיעשו במקרים כאלו זה להסיר רקמה מאזור בריא בחניכיים וישתילו אותו באזור הנגוע. 

מה שקורה בדרך כלל זה התחדשות של המקום החולה וצמיחה של חניכיים בריאות במקום. אולם אם אתם לא בטוחים שאתם צריכים השתלת חניכיים חכו עם זה רגע.

אנחנו ממליצים ללכת לרופא מומחה  ד"ר סלוצקי כדי שיאבחן אתכם ויגיד לכם האם אתם באמת צריכים לעשות השתלת חניכיים או שעל ידי הקפדה על ההיגיינה של הפה תוכלו להחזיר את המצב לקדמותו. 

בנוסף, לפעמים בצורה טבעית אפשר לשקם את הפה, בשביל זה תצטרכו לבדוק אלטרנטיבות טבעיות שונות.

לסיכום וסיום, אם אתם רוצים לשמור על בריאות הפה, רוצים לשלם פחות לרופא שיניים כדאי להקפיד על צחצוח מלא ערב ובוקר ואפילו 3 פעמים ביום כדי שלא תגיעו למצב של בעיות קשות בחניכיים. 

 

כתוב/כתבי תגובה