שמעתם על היתרונות של הספירולינה? איפה תוכלו לרכוש אותה?

הספירולינה היא אצה הגדלה במים מתוקים ובמים מלוחים, ונחשבת למזון על. בשנות ה-80 החלו לעשות בה שימוש כמזון חלל לתזונת האסטרונאוטים ומאז, עולם המדע מגלה בה סקרנות גוברת והולכת בשל יתרונותיה הגדולים לקידום הבריאות ומניעת מחלות. אז מהם היתרונות של הספירולינה ואיפה אפשר לרכוש אותה במאמר שלפניכם. 

 

כאמור עולם המדע מגלה סקרנות גדולה באצה הכחולית שנמצאה כמסייעת למניעת מחלות ולקידום הבריאות. אין כיום שום מחקר מתוקף וחד-משמעי על סגולותיה של הספירולינה, אולם בשל  ספירולינה ערכים תזונתיים היא נמצאה יעילה. 

 

יתרונות הספירולינה

חומצות אמינו, ויטמין 12B, מגנזיום, סידן וברזל הם רק חלק מהחלבונים, המינרלים והוויטמינים שיש בספירולינה. כבר היום וללא קשר לספירולינה ידועים רכיבים אלו כחיוניים למניעת מחלות וקידום חיים בריאים. משום כך, יתרונותיה של הספירולינה רבים וביניהם: 

  1. מסייעת במניעת מחלות
  2. מסייעת בסילוק רעלים מהגוף
  3. מאזנת רמות סוכר בדם, כולסטרול ולחץ דם
  4. מסייעת בתהליך חילוף החומרים ובכך בירידה במשקל
  5. משמשת השלמה לחסר תזונתי
  6. נחשבת כאנטי דלקתית ומסייעת בחיזוק המערכת החיסונית

 

איפה אפשר לרכוש ספירולינה

את הספירולינה ניתן לרכוש טרייה או מיובשת, אבקה או כמוסות ומחירה נע בין 40 ₪ ל-150 ₪ לכמות של בין 200-600 בכמוסות, לבין 90 ₪ עד 190 ₪ לכמות של 150 גרם עד 250 גרם באבקה. ספירולינה נמכרת בבתי מרקחת, חנויות טבע וספקים פרטיים שמייבאים אותה או מגדלים אותה בחוות פרטיות כמו חברת אלג'מור

 

לסיכום

כעת, משאתם יודעים מהם יתרונותיה של הספירולינה ומהיכן ניתן לרכוש אותה, בדקו היטב מי היצרן וודאו שטופלה כראוי. ספירולינה שגדלה במים מזוהמים בכספית עלולה לחשוף אתכם לרעלנים ולסכן את בריאותכם.

כתוב/כתבי תגובה