עיסוי באבנים חמות – למי הוא מתאים?

עיסוי באבנים חמות – למי הוא מתאים?

ישנם סוגי עיסויים רבים, כגון עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, ואחד המומלצים ביותר הוא עיסוי באבנים חמות. כאן נכתוב גם למי הוא מתאים.

מהו עיסוי באבנים חמות?

עיסוי באבנים חמות הינו מיוחד במינו, לא בכדי אנשים רוצים לחוות אותו שוב ושוב. מדובר בעיסוי מפנק מאוד, המגע מרגיע ונעים במיוחד, והחום מחלחל לכל הגוף ויוצר הרפיה מידית.

עיסוי זה מתבצע באמצעות אבני בזלת אינדיאניות, ובנוסף גם באמצעות שמן שקדים. אין שני לתחושת העונג של סוג עיסוי זה. באמצעותו גם ניתן לשחרר חסימות מהן הרבה אנשים סובלים, לאזן את הנפש ואת הרגש.

המרצת מחזור הדם

במהלך טיפול מסאג אבנים חמות , ניתן להמריץ את מחזור הדם, לשפר את גמישותם של מפרקי הגוף, עיסוי זה גם מצוין להרגעת מערכת העצבים, ויש עוד, הוא תורם רבות לחיזוקה של המערכת החיסונית.

אבנים חמות – זה כל הסיפור

עיסוי באבנים חמות הינו עתיק יומין, העובדה שהוא פופולארי עד היום, מדברת בעד עצמה. הדבר הייחודי ביותר לסוג עיסוי זה הן האבנים החמות הכה נעימות למגע, באמצעותן ניתן גם לעסות את הרקמות. לאחר העיסוי תחושו שהשרירים שלכם פחות כואבים, וגם אזורים אחרים בגוף, ומעל הכל, הוא יסייע לכם להירגע ולתפוס קצת שלווה במרוץ העכברים של חיינו.

כיצד מתבצע ההליך?

מעסה מקצועי, בעל וותק ומיומנות בתחום, יניח על גוף המטופל אבני בזלת חמות, מדובר בחום של 50 מעלות לערך, לפני הטיפול מניחים את האבנים בתנור מיוחד. אפשר להניח אותן ישירות על העור או לעטוף אותן בבד, בדרך זו אפשר לשחרר את כל אותם המקומות הכואבים בגוף. מעל הכל, זוהי ההזדמנות שלכם להתפנק ולהירגע.

> אולי יעניין אתכם גם > עיסוי פנים בספא רפאל סנטר

כתוב/כתבי תגובה