מזה אקנה? איך זה נגרם? ואיך ניתן לטפל?

מזה אקנה? איך זה נגרם? ואיך ניתן לטפל?

הסיוט של הנערים והנערות, הוא הופעה של פצעי אקנה על הפנים. מהם פצעי אקנה? ממה הם נגרמים? והעיקר: איך ניתן לטפל ולהעלים את פצעי האקנה? על כל השאלות הללו, נענה במאמר זה, שיסביר על הפצעים, יפרט את הסיבות ליצירת פצעי האקנה, ויציע פתרונות לטיפול בפצעים אלו במכון לטיפולים קוסמטיים https://helga.co.il.

מהם פצעי אקנה?

פצעי אקנה, הינם פצעים אדומים המופיעים על עור הפנים. פצעים אלו, מופיעים בעיקר בגיל הבגרות. לפעמים, יופיעו פצעים אלו גם בגב. פצעים אלו, גורמים הרגשה מאוד לא נוחה. וכמובן, מזיקים למראה היפה של עור הפנים.

ממה נגרמים פצעי האקנה?

להיווצרות פצעי האקנה, ישנם סיבות שונות וגורמים שונים. בדרך כלל, ישנם 4 גורמים עיקריים, המביאים להיווצרות פצעי האקנה:

סיבה אחת, הינה תזונה הלוקה בחסרים. אחד מהמזונות שמגבירים את פצעי האקנה, הוא הסוכר.

סיבה שנייה, היא שינויים הורמונליים בגוף. אחד מההורמונים המביאים להתפרצות פצעי האקנה, הוא ההורמון קורטיזול.

סיבה שלישית: שימוש בחומרי איפור ותכשירים המכילים חומרים לא בריאים לעור הפנים. לפעמים, שימוש מרובה מדי של נערות בחומרי איפור מלאכותיים על עור הפנים, יביא להתפרצות פצעי האקנה. גם מריחת תכשירים על עור הפנים המכילים: שמנים מינרלים, לנולין, ושמן שומשום, יביאו ליצירת פצעים אלו.

קשר גוף נפש: לפעמים, הסיבה תהיה לא רק סיבה פיזיולוגית. לפעמים, הסיבה תהיה נפשית. יש קשר בין לחץ ומתח נפשי, לבין הופעת פצעי האקנה.

כיצד ניתן לטפל בפצעי האקנה?

ישנם דרכים שונות בהם ניתן לטפל בפצעי האקנה. אחת משיטות טיפול באקנה הינה שיטת HELGA. שיטת HELGA, הינה שיטת טיפול טבעית באקנה. בשיטה זו, מרכיבים לך תערובת ייחודית של תכשירים, אותם מורחים במכון ובבית על הפצעים.

כדי לשמור על פנים חלקות – צריך לשמור על תזונה נבונה:

אחרי שעברתם את הטיפול במכון, ומרחתם את התכשירים בבית. מה תעשו כדי לשמור על פנים בריאות ללא פצעי אקנה? עליכם יהיה לשמור באופן קבוע, על תזונה בריאה ומאוזנת. לשם כך, יהיה מומלץ לכם לשבת עם תזונאית המומחית בקוסמטיקה, ולבנות אתה תפריט יום יומי מאוזן.

כתוב/כתבי תגובה