איך קניית רכבים לפירוק תורמת לאיכות הסביבה?

איך קניית רכבים לפירוק תורמת לאיכות הסביבה?

אנשים רבים בכל רחבי העולם כיום בוחרים לשלוח את הרכבים הישנים שלהם לפירוק על מנת לתרום לאיכות הסביבה. במידה זה גם לכם יש רכב ישן במיוחד, חשוב לדעת כי אפשרות אזור של פירוק רכבים יכולה לתרום גם לאיכות הסביבה וגם לכיס שלכם לא מעט. בניגוד למקובל לחשוב, שירותי פירוק רכבים אינם נעשים בחינם. מפרקי הרכבים רוכשים את הרכבים הישנים מבעליהם תמורת מחיר הוגן כך שתוכלו לקבל עבור הרכב הישן שלכם כמה אלפי שקלים לכל הפחות. פירוק הרכבים וההורדה שלהם מהכביש מסייעים לשמירה על איכות הסביבה בשל העובדה הפשוטה כי ללא שירותים אלה, רכבים ישנים עלוחים להפיץ רעלים רבים בעת נסיעתם. 

 

מניעת פליטת גזים רעילים רבים

 

חשוב לדעת כי רכבים ישנים במיוחד פעמים רבות נמצאים פולטים גזים רעילים ולא בריאים לאוויר העולם. מעבר לכך, צריכת הדלק שלהם על פי רוב גבוהה במיוחד מה שאומר כי הם נחשבים למזהמי אוויר של ממש. ככל שצריכת הדלק גבוהה יותר כך זיהום האוויר הנגרם כתוצאה ישירה של נסיעה על הרכב גבוה יותר. הורדה של רכבים ישנים בעלי צריכת דלק גבוהה מהכביש ללא כל צל של ספק יסייעו לשמירה על איכות הסביבה. אך לא די בכך, מעבר לשמירה על איכות הסביבה הורדה של רכבים אלה והעברתם אל מגרש פירוק רכבים באשדוד, או כל עיר אחרת קרובה, תסייע רבות לשמירה על בטיחות הנהגים והולכי הרגל בקרבת מקום רכבים ישנים במיוחד.

 

שמירה על איכות הסביבה על ידי הורדת רכבים ישנים מהכביש

לא אחת קורה שתקלות של ממש פוקדות את הרכבים החדשים בעת נסיעתם מה שכמובן מסכן רבות את הנמצאים בפנים הרכב ומחוצה לו. אז במטרה למנוע כמה שיותר תאונות דרכים מיותרות, חשוב להכיר את האפשרות של PRK פירוק רכבים ישנים והורדתם מהכביש.

כתוב/כתבי תגובה