איך מתבצע ניתוח הקטנת אף?

איך מתבצע ניתוח הקטנת אף?

ניתוח הקטנת אף פופולרי מאוד כיום. אנשים הבינו מזמן שאין שום סיבה להמשיך לחיות בחוסר נוחות עם אף שהם לא אוהבים. אפשר לסדר את זה בקלות. 

הניתוח עצמו נחשב לקל ופשוט והסיכונים הם נדירים מאוד. לניתוח האף קיימות מספר סיבות עיקריות. יש כאלו שעושים את זה מסיבות רפואיות כאשר מחיצת האף גדולה מידי והאף דולף כל הזמן, ויש כאלו שיעשו את זה בעיקר מטעמי אסתטיקה.

כך או כך, לפני שאתם נגשים לניתוח כזה כדאי לדעת איך זה עובד. מה הסיכונים הכרוכים בניתוח וממה צריך להיזהר לפני הניתוח ולאחריו. המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך מתבצע ניתוח להקטנת האף?

ניתוח להקטנת האף מתבצע על ידי מומחה לניתוח אף בתחום הפלסטי עם הכשרה מתאימה. כמובן שיש גם את עניין העיצוב שהרופא אמור לשלוט בו במאה אחוז כדי לייצר תוצאה מדויקת כמו שהלקוח רוצה, אולם בסך הכול מדובר בניתוח די פשוט. 

הניתוח מתבצע דרך הנחיריים. אם יש צורך מרחיבים קצת את הנחיריים ומשם הרופא חושף את העצם של האף ומסדר אותה במקום. זה נשמע קצת תלוש מהמציאות, אבל באמת ככה זה עובד. 

המיקום של האף נקבע על פי העצם המרכזית ואותה אפשר להזיז למטה יותר או למעלה. לאחר מכן מתבצע חיתוך של הסחוסים באף כדי לעצב את צורת האף בקצה התחתון שלו ובכל גשר האף. 

לאחר שהרופא מסיים את מלאכת העיצוב האף ניתן בתוך סד שמקבע אותו לפי הצורה שנבחרה והמטופל יתאושש מהניתוח בחדר המתאים.

לאחר שבוע או יותר ניתן להסיר את הסד ולהחליף לתחבושות. כל זמן ההתאוששות יתכן שהמטופל יקבל תרופות נגד דימום שיכול לקרות בימים שלאחר הניתוח. 

כתוב/כתבי תגובה