איך מורינגה יכולה לסייע לכאבים

איך מורינגה יכולה לסייע לכאבים

כאבי גב הם בין הכאבים המטרידים והכואבים ביותר שיש. כיוון שהכאבים מתרכזים בחלק האחורי של הגוף, זה משפיע על כל פעילות רגילה או מאומצת שהגוף עושה גם בישיבה וגם בעמידה. לרוב הפתרון המוצע לסובלים מכאבי גב הם פתרונות מעולם הרפואה הקונבנציונלית כמו נטילת כדורי נוגדי דלקת, משככי כאבים במינון גבוה או טיפולי פיזיותרפיה העובדים על מנח תקין של הגב ופעולות נכונות של הגוף.

בשנים האחרונות נמצא פתרון טבעי ויעיל במיוחד המסייע לשיכוך כאבים, כולל כאבי גב חזקים, הנקרא מורינגה. המורינגה היא צמח הגדל באזורים טרופיים בעולם, ומוכרת ברפואה המזרחית כצמח בעל תכונות רפואיות מופלאות ויוצאות דופן. כיום ניתן למצוא חנויות טבע רבות המציעות מוצרים העשויים מצמח המורינגה, שעל פי מחקרים שונים נמצא כיעיל עבור מגוון מצבי חולי וכאבים.

יתרונות המורינגה לשיכוך כאבים

נמצא כי עלי המורינגה הינם בעלי תכונות אנטי דלקתיות, ולכן הן יעילים במיוחד לצורך טיפול בדלקות ושיכוך כאבים שונים בגוף. כיוון שהעלים מסוגלים להפחית את שחרור גורמי הדלקת והכאב, הם נחשבים כיעילים במיוחד לאנשים הסובלים מבעיות כרוניות של כאבי גב, דלקות פרקים, כאבי ראש ומיגרנות ועוד.

סגולותיה הרפואיות של המורינגה

נוסף על הפחתה ומניעה של גורמי דלקת, המורינגה ידועה גם כמסייעת בטיפול עבור חולי סוכרת, אנשים הסובלים מלחץ דם גבוה או כאלו בעלי רמת כולסטרול "רע" שהוא גבוה במיוחד ולכן הם בעלי סיכון להתפתחות של מחלות לב.

תכונותיה הרפואיות של עלי המורינגה מאפשרות איזון של רמות הגלוקוז בדם עבור אנשים חולי סוכרת, כך שייצור עודף של סוכר או מיעוט הסוכר בדם מתאזן באופן טבעי ומונע מצבים ותופעות של רמות לא מאוזנות של סוכר בדם. נמצא גם כי עלי המורינגה יעילים במיוחד עבור מניעה של התפתחות גידולים סרטניים בגוף, תכונות הצמח מסייעות לעכב התרבות של תאי סרטן וכך למנוע ייצור גרורות.

מניעה של מחלות וזיהומים

נוסף על כל יתרונותיה הרפואיות של המורינגה, היא ידועה גם כמסייעת במניעה של התפתחות מחלות וזיהומים ויראליים בגוף. לכן צריכה קבועה של עלי מורינגה תוכל לסייע למערכת החיסונית של הגוף, לחזק אותה ולהגן עליה מפני מחלות ויראליות מדבקות. לחצו כאן כדי לקרוא מידע נוסף על הצמח המיוחד הזה.

כתוב/כתבי תגובה