האם כורכומין עדיין ב"אופנה"?

האם כורכומין עדיין ב"אופנה"?

רגע לפני שאתם חושבים להתחיל ולנסות לשתות אבקת כורכום, זה כדאי שתכירו את תוסף התזונה החשוב מבין אלו הנמצאים נכון להיום על מדפי התוספים. אולם, הפעם לא מדובר בטרנד חולף כי אם במדע מוכח על ידי אינספור של מחקרים, שהראו את היתרונות המובהקים שקיימים בצמח הכורכום. הוא צהוב ומאוד מכתים, אבל הוא גם כזה שמאוד חשוב לשים בארון התרופות, אם רוצים לחזק את הגוף ולחיות בתוך גוף בריא הרבה יותר.

תמצית כורכום טהורה 

אומנם על גבי הרבה מאוד מן התוספים שנמצאים על פני המדף של תוספי תזונה יש בקבוקים שנראה כי הם של אותו המוצר, אבל רק לאחר שבוחנים את הרכב הבקבוק בצורה מעמיקה, מגלים עד כמה ההבדלים הם כאלה שיכולים ליצור את כל ההבדל לגבי איך שחשים לאחר הצריכה של אותו תוסף שנרכש. ההבדל מתחיל בין האבקה שאיתה מתבלים אוכל לבין הכמוסות שנמכרות בתוספים. התוספים כוללים מיצוי של שורש הכורכום שמביא אל אחוז הרבה יותר גבוה של חומר פעיל, וזה מה שמביא אל קבלת הסגולות הנפלאות של כורכומין, ראו דוגמא.

היתרונות של כורכומין אמיתי

כאמור, כורכומין ביחס גבוה של חומר פעיל פשוט נותן הרבה יותר לגוף שלנו. למה כורכומין באתר טבע בריא כל כך טוב גם עכשיו? הוא טוב בתור טיפול אנטי דלקתי, טיפול אנטי נגיפי, טיפול שהוא אנטי בקטריאלי וכן אנטי סרטני. פחות או יותר מנינו את כל הדברים הכי בעייתיים שיכולים להתחולל בגוף בני האדם, ואם יש דרך לחזק את הגוף ולנוע את כל אלה- הרי זה בהחלט משהו שאותו כדאי להתחיל לעשות על פני להתחרט כשכבר מאוחר…מחקרים רבים הראו כי כורכום מסייע בהקלה על דלקת מפרקים, מסייע בהחלמה ממחלות שונות וגם מסייע לאזן את רמת הסוכר בגוף, כולל שיפור תהליכי ההחלמה במחלת הסרטן.

כתוב/כתבי תגובה