האם כדורים לצמיחת שיער מהירה מסוכנים?

האם כדורים לצמיחת שיער מהירה מסוכנים?

 

בטיפולים לצמיחת שיער, יש מגוון דרכים ושיטות איך לגרום לעור להצמיח שיער שוב מחדש. חלקן שיטות חיצוניות. 

כלומר, מגרים את העור בכל מיני דרכים כדי שיתחיל להצמיח שיער חדש. כדוגמה לזה ניתן להביא את המכשיר החשמלי שכאילו "דוקר" את העור ובפעולה הזו, הוא מגרה אותו ליצור תאים חדשים וצומחים שערות. 

לעומת זאת יש גם טיפולים פנימיים יותר שעובדים בצורה אחרת. לוקחים כדורים שמכילים חומרים מסוימים שעוזרים לגוף להצמיח שיער באזורי הנשירה. אולם בקרב הציבור, קיים חשש מפני הכדורים הללו. האם באמת החשש הוא מוצדק? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

כדורים לצמיחת שיער:

ראשית, חשוב להבדיל בין סוגי הכדורים השונים, לפני שמכלילים. בשוק, כפי שאמרנו, ישנם הרבה פתרונות לצמיחת שיער, ואם דווקא בא לכם, לא צריך להתחיל ישר מכדורים.

אפשר בהחלט לנסות את סוגי השמפו השונים, המשחות או לעשות ניתוח להשתלת עור באזור החלק ולאחר מכן יצמחו שם שערות.

העניין הוא שבדרך כלל כל התכשירים הללו לא מבטיחים צמיחת שיער מלאה. מה זה אומר? זה אומר שיהיה איזשהו הבדל בין האזורים בהם לא נשר לכם השיער לבין האזורים שבו הייתה לכם קרחת. אולם, בהרבה מקרים זה משתלב בסדר ובמראה זה בהחלט נראה טוב. 

לגבי הכדורים, יש כדורים טבעיים שאין שום סיכון ואפילו לא קלוש לקחת אותם. חברה ישראלית פיתחה כדור שמבוסס על חומרים טבעיים בלבד ואחוזי ההצלחה שלו גבוהים מאוד. ככה שאם אתם מעדיפים להשתמש בכדורים נסו קודם כל את הפתרונות הטבעיים שהוכחו כיעילים. להמשך קריאה אודות כדורים לצמיחת שיער

אולם גם הכדורים שלא נחשבים לטבעיים, אתם יכולים בהחלט לקחת מהם בלי שום חשש. יתכנו במקרים נדירים אולי תופעות לוואי, אך הכדורים בטוחים לשימוש. מידע נוסף באתר https://fa-gen.com/

כתוב/כתבי תגובה