קמגרה משרד הבריאות – איך בודקים שזה אכן קיבל אישור?

כל מוצר רפואי אשר נמכר במדינת ישראל, חייב לקבל את אישור משרד הבריאות. אישור זה מלמד אותנו, הצרכנים, שהמוצר עבר את הבדיקות הרלוונטיות ואכן ניתן להשתמש בו בצורה תקינה וסדירה. מוצר שלא קיבל אישור, לא רק שאיננו יכול להימכר, אלא זה אומר שהוא לא נבדק ולכן גם לא אושר ומכאן שאנחנו לא יכולים לסמוך עליו ועל איכותו. 

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מוצרים אשר קיבלו אישורים ונמכרים בין אם זה בבתי מרקחת, חנויות טבע, חנויות ייעודיות ועוד. אחת הדוגמאות הטובות לכך, הם מוצרים המיועדים לשיפור יחסי המין. גם מוצרים אלו, במובנים רבים קשורים, כך או אחרת להיבטים בריאותיים ולכן אנחנו צריכים להקפיד שהם אכן קיבלו את אישור קמגרה משרד הבריאות. אחרת אנחנו לא נוכל להשתמש בהם בצורה בטוחה. 

דוגמא טובה לכך הוא מוצר קמגרה. מדובר על מוצר אשר נועד לשפר את היכולת של הגבר להגיע לזקפה ומכאן לקיים יחסי מין תקינים. המוצר מיועד עבור כל גבר שמתקשה להגיע למצב של אונות. 

מדוע חשוב לקבל אישור משרד הבריאות במקרה זה?

אף על פי שמודבר במוצר הנועד לצורך שיפור יחסי המין, עדיין מדובר במוצר שיש לו השפעות שונות על מצבנו הבריאותי. אם אנחנו נזמין משלוחי קמגרה ונשתמש במוצר פג תוקף, מוצר לא תקין, בוודאי אם מדובר במוצר מזויף, הרי שאנחנו עלולים לגרום נזק, הן לאיבר המין והן להיבטים אחרים, לא רק אצלנו אגב אלא גם אצל הפרטנרית שלנו. 

לכן חשוב מאוד לוודא שהמוצר קיבל את כל האישורים הנדרשים, עבר את כל הבדיקות ואפשר להשתמש בו בצורה סדירה ותקינה, על מנת שלא ייגרם לנו שום נזק פיזי או אחר. 

 

כתוב/כתבי תגובה