כמה אפשר לחיות עם המיגרנה – יש טיפול טבעי!

כמה אפשר לחיות עם המיגרנה – יש טיפול טבעי!

שוב זה מגיע… ההבזקים… הסחרחורות… התחושה שהנה הלמות הפטישים מתחילים שוב להלום ולהכביד על הראש.

כל מי שמכיר את התופעה, יודע עד כמה קשה להתמודד עם הדבר. המיגרנה היא בעיה קשה ומכבידה והיא משבשת לגמרי את שגרת החיים של החולה. הוא מוצא את עצמו נאלת להסתגר בחדר שקט וחשוך ועד שהוא לא יישן שינה טובה, המיגרנה לא תראה אותות פרידה. לעיתים זה עשוי לארוך יום, יומיים או אפילו יותר.

> קראו על הטיפול באורטיקריה

משככי כאבים – מה הם תורמים?

אז מי שאינו מכיר את המיגרנה חושב, כולה כאב ראש… מה עושים עסק?… לוקחים אקמול, אופטלגין אם זה כאב עוצמתי ויש כמובן גם אדוויל או נורופן. על מה קמה הזעקה?

אז זהו שהמיגרנה לא ממש מתרשמת מכל משככי הכאבים הללו והאי לא מראה כמעט אותות היחלשות בעקבות משככי הכאבים הללו.

אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

כי באמת שאי אפשר להשאיר את חולה המיגרנה בלי תרופה או מענה יעיל.

יש טיפול טבעי למיגרנה

אז אם גם אתם משתייכים לאחוז הגבוה של הסובלים ממיגרנות מעת לעת, חשוב שתהיו מודעים כי יש בהחלט מה לעשות עם כאבי הראש הבלתי נסבלים הללו. אנחנו מציעים טיפול במיגרנה טבעי אך יעיל מעין כמוהו. המיגרנה מושפעת מאוד מהטיפול והיא מגיבה לו היטב. כל מי שסובל מהבעיה מבין ויודע ששווה לו לנסות הכול ובלבד למצוא סוף סוף פתרון.

אך כאן חשוב לזכור ולדעת כי לא כל טיפול שמציעים לנו הוא אכן טיפול שכדאי לנו להתקרב אליו. יש יותר מידי שרלטנים אשר רוצים לגרוף קופה על חשבונם שך הסובלים והם מציעים פתרונות שונים ומשונים אשר לא פעם כלל אינם מועילים ואולי אפילו עלולים להזיק. על כן לפני שפונים אל טיפול כזה או אחר, חובה לברר ולבדוק היטב מה עומד מאחורי אותו טיפול. חובה לבדוק האם ישנם פציינטים אשר כבר נעזרו בטיפול כזה והם יכולים לספר לנו עד כמה זה יעיל.

רק אם נהיה בטוחים כי אכן הגענו למקום אמין נוכל להתקדם גם הלאה.

כתוב/כתבי תגובה