חייבת לשמוע על טיפולי האנטי אייג'ינג המתקדמים הבאים

חייבת לשמוע על טיפולי האנטי אייג'ינג המתקדמים הבאים

ברשתות המובילות בארץ לטיפולי אנטי אייג'ינג, מגיעות מידי יום המוני לקוחות. כולן רוצות לשפר את מראן, להיראות אטרקטיביות יותר, וצעירות מגילן. כאן נכתוב על טיפולי האנטי אייג'ינג המתקדמים הבאים.

אינפיוז'ן – מזותרפיה ללא מחטים 1

זהו אחד הטיפולים המתקדמים ביותר, אין שום צורך לעשות שימוש במחטים, כך שגם לא צפויות תופעות לוואי. זוהי שיטה ייחודית שעושה שימוש בטכנולוגיית אינפיוז'ן, מזותרפיה ללא מחטים, כל זאת על מנת לשפר את חדירתם של החומרים הפעילים.

כגון: מינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו, כל אלה מוחדרים לשכבות הכי עמוקות בעור, כך שהמראה המתקבל הוא צעיר, רענן וזוהר.

הסרת נגעים

ניתן להסיר נגעים בטיפול אחד! לא כל מכון לאסתטיקה הוא בעל המכשור המתאים והכי מתקדם על מנת להסיר את הנגעים מבלי לקבוע עוד תורים.

את הנגעים מסירים בעזרת טכנולוגיית פלסמה, כך שלאחר הטיפול עור הפנים יראה טבעי, וכמובן שגם הצלקות ייעלמו. ההליך איננו כואב, הוא מהיר  ואין צורך שתשריינו לעצמכן זמן החלמה.

אינפיוז'ן – מזותרפיה ללא מחטים 2

כאן מדובר בטיפול למיצוק העור. גם במקרה זה אין צורך לעשות שימוש במחטים, ההליך איננו כואב. באמצעות זרם חשמלי מחדירים חומרים פעילים לעור. מהי המטרה? לטפל בקמטים, למצק ולמתוח את העור ולצמצם נקבוביות. זמן הטיפול הינו קצר יותר, ולבסוף אלה הם טיפולים אפקטיביים במיוחד.

SkinCool למתיחה ומיצוק של העור

זוהי טכנולוגיה מתקדמת ביותר, ניתן להגדירה גם כפורצת דרך בתחום החלקתם של קמטים וקמטוטים. באמצעותה ניתן גם לטשטש קמטים שהם עמוקים יותר. בסופו של ההליך העור יראה ממוצק, רענן וזוהר. תוך 5 דקות ניתן להרים ולמתוח את העור, במהירות ויעילות. זוהי שיטה שאיננה פולשנית וההשפעה היא מהירה מאוד.

כתוב/כתבי תגובה