טיפול טבעי בהפסקות נשימה

טיפול טבעי בהפסקות נשימה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים כי ניתן לטפל בהפרעות שינה ובשאר בעיות, על ידי טיפולים טבעיים. הרצון להפסיק ליטול כדורי שינה ממכרים, או להפסיק להתייסר בשל שינה גרועה שקורית בשל סיבות שונות – ביניהן דום שינה – גורמת ליותר ויותר אנשים לפנות אל טיפול רפואי בהפסקות שינה. הפסקות שינה או דום שינה: ידועות כהפרעות שפוגעות מאד באיכות החיים בעיקר בשל העובדה שכול הפסקה מובילה להתעוררות מספר פעמים בלילה או במנוחת הצהריים. 

החדשות הטובות הן, שטיפול טבעי שנעשה על ידי מטפלים אלטרנטיביים טובים ומומלצים – יכול בהחלט לשנות את איכות החיים בעוד שאחת השיטות ידועה בשם בייטיקו, והיא שיטת שבה מתרגלים נשימות בעיקר דרך הפה שעוזרות לסדר את הנשימה, תוך חזרה לנשימה אופטימאלית ללא הפרעות.
בקרו באתר של של נשימה בריאה וקראו עוד בנושא זה!

כיצד נשימה נכונה יכולה לעזור לבעיה כל כך מציקה כמו דום שינה?

חשוב לדעת כי טיפול בהפרעות נשימה מתרחש בדרך כלל בקרב אנשים מבוגרים שסובלים מבעיות בריאות כאלה ואחרות שמשבשות באופן קשה את אורח חייהם. בין השיבושים נמצאות גם הפרעות שינה שאינן מטיבות עם מי שסובל מהן ואף מוסיפות קושי למצבים בריאותיים כאלה ואחרים. 

שיטת בייטקו מספקת מענה גם למי שסובל מאסתמה, מקוצר נשימה, מאלרגיות ונשימת פה והיא מעולה לפתרון בעיות כמו דום שינה. השיטה שקיימת מזה שישה עשורים ונחשבת יעילה ובטוחה בזמן שהיא מאפשרת לרבים להפטר מהפרעות שינה כאלה ואחרות. 

כיצד זה עובד?

שיטת בייטקו מתחילה מאבחון של המטופל על ידי מטפלת בהפרעות שינה. תהליך ההדרכה כולל תרגול נשימה, לימוד הדרך לאפשר לגוף שינה רצופה עם שחזור נשימות  – כמו לפני המחלה או המצב הבריאותי הרופף- תוך סיגול דרך נכונה לנשום בשעת השינה או המנוחה. באמצעות התמדה והקפדה על נשימות נכונות, באמצעות מנח גוף שונה, תזונה נכונה ושאר אורחות חיים – רבים נפטרים או מצמצמים בעיות שינה, ובכך ישנים באופן רצוף וללא הפרעות. לכן מומלץ לבחור טיפול בהפסקת שינה באמצעות שיטה טבעית כמו שיטת בוטייקו

כתוב/כתבי תגובה