מה הסיכונים של הגדלת הפין

זה נכון שמי שגודל איבר המין שלנו אינו מספק אותו, יכול להיות קצת מתוסכל לגבי הביצועים שלו במיטה. אבל כבר שנים שכולנו יודעים שהגודל לא קובע, וכל אחד צריך להיות מאושר עם מה שיש לו וליהנות מזוגיות משגשגת, גם עם פין גדול או עם פין קטן. ובכל זאת ישנן לא מעט דרכים להגדלת פין, ויש אפילו מי שבוחר בניתוח, שכיום הופך להיות יותר ויותר זמין לגברים. 

אבל האם יש סיכונים בהגדלת פין?

במידה ואתם בוחרים באביזרי מין שיבצעו את הגדלת הפין כמו פלאשלייט שהוא מוצר אוננות מושלם לגברים המספק גם עונג ואימון, או למשל מכשיר להגדלת איבר המין לגבר, או אולי שרוול מאריך שמאריך את הפין ומולבש עליו לפני חדירה. אם אתם בוחרים במשחת השהייה או ספריי השהייה  המאפשר זקפה גדולה יותר –  ושאר שיטות וטכניקות – רוב הסיכויים שלא תהיה לכם שום בעיה או חשש. 

אבל כאשר מדובר בניתוח, לא ברורים מה הם הסיכונים ויש להתייחס להגדלת פין כמו כל ניתוח אחר הסיכויים. יש לקחת בחשבון סיכונים בזמן הרדמה כללית, בעיות אסטטיות, זמן החלמה, ועוד נזקים שיכולים לקרות עקב הניתוח כמו גם תקלות שקורות בכל ניתוח, פלסטי עד רפואי. 

בשל הסיכונים האלה, רבים בוחרים לא לבצע התערבות כירורגית, אלא שהם בוחרים להגדיל את הפין באמצעות מכשירים מסוגים שונים, כמו למשל אותם אביזרי מין שציינו. 

אז אם אתם רוצים ליהנות עם פין גדול יותר, אם אתם רוצים ליהנות מיחסי מין מוצלחים יותר, לענג את בני או בנות הזוג עם איבר מין חזק ועוצמתי – תוכלו גם להתאמן באמצעות אביזרי מין לגברים, גם להגדיל את הפין באמצעות עזרים ואפילו להוסיף לסקס צעצועי מין שיהפכו את העונג שלכם ושל הפרטנרים שלכם, להרבה יותר טוב ומושלם.

כתוב/כתבי תגובה