כמו בפרסומות: איך משיגים חיוך מושלם?

כמו בפרסומות: איך משיגים חיוך מושלם?

הידעתם? יש אנשים שמעדיפים שלא לחייך בתמונות או נמנעים מחיוכים חושפי שיניים, משום שהם לא אוהבים את החיוך שלהם. עם זאת, טוב לדעת שכיום יש מגוון רחב של טיפולים שיכולים לסייע לכם להשיג את החיוך המושלם, ועל כך נדון במאמר שלפניכם.

ראשית נציין כי חיוך מושלם הוא לא רק עניין של אסתטיקה, אלא שהוא גם עניין של היגיינה. שיניים לבנות ונקיות מתכתבות עם בריאות וניקיון, ועל כן הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות, הוא לשמור על ההיגיינה של הפה, להקפיד לצחצח שיניים פעמיים ביום (ורצוי להעביר גם חוט דנטלי), וכמובן להגיע לניקוי אבן אחת לשישה חודשים. ואם אתם עדיין לא מרוצים, תוכלו לנסות את אחת האופציות הללו:

ציפוי שיניים

יש לא מעט מה לכתוב על הליך ציפוי שיניים, אבל אם נתמצת את המידע, נציין שמדובר בטיפול שבו מצפים את השיניים בחומר ייעודי (למשל חרסינה), והציפוי מקנה מראה אחיד ונקי. כמו כן, הציפוי יכול לסייע לצמצם רווחים בין השיניים, אם יש כאלה.

הלבנת שיניים

טיפול הלבנת שיניים הוא טיפול שכיח במרפאות השונות, ויש מספר דרכים לבצע אותו. כמו כן, יש שיטות שונות להלבנת שיניים ביתית, לרבות תרופות סבתא או שיטות טבעיות.

יישור שיניים

לעיתים, מה שמפריע לנו בחיוך, לא טמון בלובן או בניקיון, אלא בצורה. אם השיניים שלכם לא ישרות, יש לכם ניבים, או שהן יוצאות מקו השיניים – תוכלו לבחור בטיפול של יישור שיניים. למרות שנהוג לחשוב שמדובר בטיפול שמתבצע בעיקר בשנות העשרה, גם אנשים בעשורים מתקדמים לחייהם בוחרים לעבור יישור שיניים, זאת בשל העובדה שכיום יש מגוון שיטות שונות, ולא בהכרח שיטת הריבועים הנפוצה.

כתרים

ישנה אופציה נוספת לשפר את מראה השיניים והיא באמצעות כתרים. הפתרון הזה מתאים לאנשים שסובלים משיניים שהשחירו או נשברו. שימו לב שיש מגוון סוגי כתרים, כך שחלק מהטיפולים הם הפיכים וחלק לא – לכן, מוטב לברר את כל המידע בנוגע להליך מבעוד מועד.

 

יש לא מעט דרכים להשיג את החיוך המושלם, כשבראש ובראשונה חשוב להקפיד על היגיינה וניקיון של השיניים. לאחר מכן, ניתן לברר איזה טיפול יהיה האידיאלי ביותר בעבורכם.

בהצלחה.

כתוב/כתבי תגובה