ציפורי מחמד ותוכים מה הם צריכים לאכול

ציפורי מחמד ותוכים מה הם צריכים לאכול

המזון שבו אתם משתמשים על מנת להאכיל את ציפורי המחמד שלכם הוא בעל חשיבות מכרעת עבור הבריאות שלהן – הן הבריאות הגופנית, והן הבריאות הנפשית.

הקפדה על תזונה מאוזנת לציפורי המחמד שלכם, תוכל לעזור לכם להגביר את הסיכויים למנוע בעיות בריאות רבות – ובמקרים מסוימים אפילו בעיות התנהגות מסוימות.

חשוב שתזכרו שלעולם לא מאוחר מדי לדאוג לשגרת האכלה בריאה של ציפורי המחמד שלכם, ובמסגרת מאמר זה אתם תוכלו לקבל מידע שימושי וחשוב לגבי המאכלים השונים שבהם כדאי לכם להאכיל את ציפורי המחמד שלכם.

כעת נציג בפניכם רשימה של מזונות מומלצים עבור ציפורי מחמד. לקריאה בנושא וט לייף

פירות

מנגו, רימון, בננות, מלון או תפוחים – כל פרי שתבחרו עבור הציפור שלכם, ומוטב מכך, כל פרי שציפור המחמד שלכם תבחר עבור עצמה תהיה טובה עבורה.

פירות עשירים בטעם וברכיבים תזונתיים חשובים, והם מהווים עבור ציפורים מקור חשוב לויטמינים.

חשוב להקפיד להיפטר משאריות של פירות ומקליפות, על מנת למנוע מצב של צמיחת עובש בתוך הכלוב של ציפור המחמד שלכם.

קטניות

קטניות מהוות מקור חלבון צמחי מצוין.

קטניות מעולות עבורכם, וגם עבור ציפורי המחמד שלכם!

קטניות הן מקור מצוין לסיבים תזונתיים עבור ציפור המחמד שלכם, והן יכולים לעזור לה לוודא שמערכת העיכול שלה תעבוד בצורה חלקה ויעילה.

חשוב מאוד לזכור שאסור להאכיל ציפורים בקטניות לא מבושלות, מפני שהן עלולות לגרום להן להרעלה.

ירקות

ציפורי בר ניזונות משפע אדיר של ירקות בסביבה הטבעית שלהן, ככה שזה רק הגיוני שגם ציפורי המחמד שלכם יוכלו ליהנות ממנת ירקות צבעונית ובריאה מדי פעם בפעם.

בין הירקות שקרוב לוודאי שציפורי המחמד שלכם יאהבו אפשר לציין עלים ירוקים, גזר, קייל, ירקות שורש ואפונה. למידע בנושא מוצרים לבעלי חיים

כתוב/כתבי תגובה