צילומי הריון – באיזה שלב של ההיריון כדאי לעשות?

צילומי הריון – באיזה שלב של ההיריון כדאי לעשות?

תקופת ההיריון זוהי תקופה מרגשת מאוד. מצד אחד היא מלווה בהרבה מתח ולעיתים גם חרדה מפני הבאות, האישה גם לא תמיד חשה במיטבה, אך אין בכל אלו בכדי לעמעם את הציפייה ואת ההתרגשות לקראת המאורע הקרב ובא.

נשים רבות מבקשות להנציח את המצב הזה בו גופן משתנה ומתכונן לקראת האימהות.

באיזה שלב של ההיריון כדאי לבצע את הצילומים הללו?

אז האמת היא שלא נוכל לקבוע תאריך מתי אכן כדאי יהיה להנציח את ההיריון המתפתח לו.

כל שלב יש לו את הייחודיות שלו ובכל שלב יש בהחלט מה להנציח. אז נכון שלא מיד נוכל לראות בכל השינויים. אך אם אנחנו לא רוצים לוותר על הנצחה מלאה, אנחנו בהחלט יכולים לבצע את הצילומים הללו מספר פעמים במהלך התקופה.

התקופה הכי פוטוגנית

אך למעשה אנחנו עדים לכך (ראו באתר https://magnetli.co.il) כי רבות הן הנשים המעדיפות לבצע את יום צילומי התמונות כאשר הדבר יחמיא להן מצד אחד אך יבליט את ההיריון מצד שני בעדינות מתבקשת.

על פי רוב יהיה זה בתחילת השליש השלישי. המראה הברור והבולט יוכר היטב בתמונות אך הוא עדיין לא יהיה בולט מידי בצורה שעשויה מעט להביך את האישה.

תמונות אינטימיות

התמונות הללו הן בהחלט תמונות אינטימיות ונשים רבות מבקשות לבצע אותן דווקא אצל צלמת המבטיחה שמירה מלאה על הפרטיות שלהן בעת ביצוע הצילומים. הן תופענה יחד עם בן זוגן ותקפדנה על תמונות שינציחו את השלב המרגש של טרום ההורות.

מי יצלם אותך?

אם גם את רוצה להנציח את תהליך ההיריון, עלייך לפנות אך ורק אל צלם אירועים מיוחדים כמו הריון, איש מקצוע המכיר היטב את התחום ויש לו ניסיון עשיר בתחום צילומי היריון. הצילומים שיבוצעו על ידי איש מקצוע מנוסה יתקבלו הרבה יותר חדים וגם הרבה יותר מרשימים.

כפי שכבר ציינו, ההעדפה הברורה של נשים רבות היא צילום דווקא על ידי אישה צלמת ובקרב אנשי המקצוע בהחלט מכבדים את הבקשות הלגיטימיות הללו.

אין ספק כי מדובר במזכרת מדהימה של תקופה זמנית חולפת ומרגשת במיוחד.

כתוב/כתבי תגובה