השגחה פרטית אחרי ניתוח

השגחה פרטית אחרי ניתוח

החיים מביאים לנו כל מיני סוגים של אתגרים שלפעמים אנחנו לא ממש מוכנים אליהם. יש לעיתים הפתעות נעימות, ולעיתים יש תגליות פחות אטרקטיביות שאר בהן מגלים כ מצב הבריאות הוא אינו אידיאלי ומצירך טיפול שחוששים אותו לעבור. הכל טוב ויפה כאשר אין כל בעיה שמישהו יהיה צמוד אלינו ויוודא כי אנו מקבלים את כל הסיוע הנדרש לפני הניתוח וגם לאחריו, בייחוד כאשר ההתאוששות היא לא פשוטה מניתוח שהיה די מורכב. מה קורה בסיטואציה הלא נעימה שבה אין כל אדם כזה? אנשים שאין להם בן או בת זוג ואפילו אין ילדים שיכולים להיות זמינים לתהליך הרפואי הזה, צריכים למצוא לעצמם אלטרנטיבה ולא להישאר ברשות עצמם ברגע כה רגיש.

מתאוששים אחרי ניתוח

התאוששות אחרי ניתוח היא אינה פשוטה. במקרים רבים אין מספיק כוח אדם שנמצא בבית החולים, דבר שהופך את הימים הבאים שבהם עדיין יכולים להישאר תחת אשפוז ומעקב של הצוות הרפואי להרבה יותר קשים. תמיד אנו רואים את בני המשפחה והחברים עוטפים את אלה שיוצאים מן הניתוח עם סיוע בשתייה, בהאכלה, בשיחה נעימה ובכל דבר שבו ניתן לקבל את העזרה שלה זקוקים. ההחלמה היא הרבה יותר קלה ומהירה כשיש אדם שנמצא לצד המאושפזים, ולכן ישנה חשיבות ממעלה ראשונה לקבל את הטיפולים הללו- גם אם לא דרך משפחה וחברים. הצוות הרפואי הוא כוח אדם מאוד מותש ומוגבל שנמצא על כמות גדולה מידי של חולים, ואי אפשר לצפות ליותר מאשר הדברים הבסיסים.

סיוע מקצועי עם השגחה פרטית

קבלה של סיוע השגחה פרטית אחרי ניתוח היא פעולה שאינה מתבצעת על ידי כל אחד. חברות שמעניקות כאלה סוגים של שירותים כמו אלי מילר סיעוד בע"מ בוחרות לרוב אנשים בעלי רקע מתאים, שזה אומר את השירותים המקצועיים של אחות רפואית. אחות רפואית יכולה לשהות עם המטופל לאחר שסיים את השלב של הניתוח מרגע ההתאוששות והלאה, ולמעשה תוכל לספק את כל מה שמעבר לטיפול של הצוות בבית חולים, בעיקר בשעות שבהן הצוות הוא מצומצם או שאינו יכול לבצע טיפול כה צמוד ואישי.

 

כתוב/כתבי תגובה