חטיפי חלבון – לא סתם חטיף

חטיפי חלבון – לא סתם חטיף

ישנם אנשים שאוכלים חטיפים ומשמינים וישנם אנשים שאוכלים חטיפים כדי לאזן את הגוף ולחטב אותו. אם אתם חלק ממהפכת איכות החיים שפוקדת אותנו בשנים האחרונות אתם וודאי מכירים היטב את החשיבות של תוספי התזונה השונים, של חטיפי האנרגיה של שילוב ספורט ותזונה נכונה בחייכם.

שילוב של תוספי תזונה בחיינו

שילוב של תוספי תזונה בחיים שלנו הפכו זה מכבר להיות חלק בלתי נפרד, בעיקר בקרב ספורטאים אבל לא רק. אנשים רבים מאובחנים כחסרים בוויטמינים ומינרלים מסוימים ואפילו בחלבונים. אותם אנשים נדרשים על ידי הרופאים שלהם ליטול תוספי תזונה המספקים את אותם חסרים, זאת כדי שהגוף שלהם ימשיך לתפקד. מחקרים בארה"ב גילו למשל שילדים שנוטלים אבקת חלבון לפני השינה מנצלים יותר את פוטנציאל הצמיחה שלהם לגובה. מחקרים אחרים מראים כי תוספים אלו מסייעים לספורטאים רבים להתאושש במהירות מאימונים אינטנסיביים ותחרויות. בין אם אתם ספורטאים מקצועיים, חובבים או לא ספורטאים כלל אבל חסרים לכם תוספי תזונה – אתם בסופו של דבר תגיעו למצב שתצטרכו לצרוך תוספי תזונה טבעיים.

מהם חטיפי חלבון וכיצד הם עוזרים לנו?

חטיפי חלבון הנם חטיפים העשירים חלבון ומגיעים במגוון רחב של טעמים. תוספי חלבון מגיעים בדרך כלל בצורה של אבקה, אותה מערבבים עם מיץ  טבעי או מים ושותים אותה. לא כל אחד אוהב לשתות בצורה הזו את האבקה וגם לא כולם מתחברים לטעם שלה. על מנת להקל על אנשים רבים הומצאו החטיפים. חטיפי חלבון דומים מאוד לחטיפי אנרגיה ומספקים את מנת החלבון הנדרשת לגופנו ועוד מגיעה במגוון טעמים אפשריים: שוקולד, קוקוס, תות שדה, חמוציות, קרמל, בוטנים ועוד. קל יותר לשאת אותם אתכם, טעים יותר לאכול יותר ומסייע באותה מידה כמו האבקה.

לגבי סוג החטיפים, כמות הצריכה היומית וכן שילוב של תזונה נכונה ויעילה כדאי להתייעץ עם תזונאי מומחה. חטיפי חלבון All in למשל הם לא סתם חטיף אנרגיה או חטיף שוקולד מלא קלוריות וריק מחלבונים וויטמינים חשובים, הוא מכיל מגוון רחב של רכיבים טבעיים החשובים לאישוש ופיתוח הגוף שלכם וכדאי לכם לנסות אותם ולהתרשם מהתוצאות.

קראו גם: חטיפי חלבון – האם הם תחליף לשייק החלבון

כתוב/כתבי תגובה