אבקות חלבון, איך בוחרים נכון?

אבקות חלבון, איך בוחרים נכון?

מי שמנסה לשפר את הכושר הגופני שלו, מי שרוצה לבנות שרירים, להעלות מסת גוף, לעלות במשקל או להוסיף ערכים תזונתיים חסרים לגופו – משתמש בדרך כלל באבקות חלבון שמספקות חלבונים שחסרים לגוף, או כאלה שנדרשים כדי לבנות מסת גוף בריאה ושרירית. כיום כמעט כול ספורטאי או מתאמן/ בונה שרירים או מי שמגיע באופן יום יומי אל חדר הכושר – בוחר אבקת חלבון שמוסיפה המון אנרגיה לגוף וגם מעלה את מסת השריר. 

בשל כך ניתן למצוא מגוון רחב של אבקות המוצעות למכירה (ראו אבקות חלבון בטבע בריא), גם בחנויות טבע או ספורט וגם בחנויות טבע און ליין מהן אפשר להזמין במהירות אבקת חלבון מתאימה. אבל כיצד מבין כלל האפשרויות בוחרים את האבקה המתאימה? הנה כמה טיפים טובים לבחירה:

הכרות עם המרכיבים

כדי לבחור את המוצר הנכון חשוב להכיר את המרכיבים של האבקה ולדעת מה היא מכילה. חלבון הוא חומר שאנו זקוקים לו מאד לקיום שלנו בעוד שחומר זה בונה את השלד והשרירים, מכיל חומצות אמינו חיוניות, מחזק את השיניים ואת כל הגוף. ספורטאים שבוחרים באבקות חלבון עושים זאת כדי לצרוך את מנת החלבון הדרושה לפני ואחרי אימון גופני. 

בחירת אבקת חלבון נכונה – כמה דגשים

כאשר אתם בוחרים את האבקה המתאימה, שימו לב למספר דגשים כמו אחוז גבוה של מי גבינה ממנו עשוי החלבון (או אחוז גבוה של פולי סויה עבור טבעוניים). וודאו כי האבקה מתאימה לסוג האימון שלכם ולצרכים שלכם. חשוב לבחור מותג איכותי ומוצר שנבדק על ידי משרד הבריאות ועומד בכל התקנים הדרושים. בחרו טעם מתאים ואפילו אבקת חלבון כשרה במידה ואתם שומרים על כשרות. 

הזמנה

בצעו השוואת מחירים בין מספר מוצרים וודאו כי אתם יכולים לקבל את המוצר עד הבית. באתרים של חנויות טבע און ליין אפשר למצוא מגוון רחב של מוצרים טבעיים יעילים לשמירה על המשקל, כמו גם להעלאת מסת שריר וקבלת כל המרכיבים החיוניים לגוף האדם. 

> בדקו גם פרוביוטיקה מומלצת

כתוב/כתבי תגובה