תיקון ניתוח אף – האם זה מסוכן?

תיקון ניתוח אף – האם זה מסוכן?

ניתוחי אף הם כבר לא דבר נדיר בימינו. עוד ועוד אנשים מחליטים כי הנה, הגיע הזמן להתאים את המראה שלהם לחלום שמצויר לנגד עיניהם, וכי הם יכולים להתאים את האף שלהם למה שמצויר בעיני דמיונם. אך אין ספק שלא תמיד הניתוח הזה מצליח להשיג את המטרה הרצויה. כי ניתוחים כוללים גם סיכונים שונים והם לא תמיד מצליחים להוביל לתוצאה הרצויה אליה מעוניינים להגיע. כך שיש לא מעט מנותחי אף שלאחר ביצוע הניתוח הראשון הם שוקלים אפשרות נוספת של תיקון ניתוח אף. כמובן שכל מי שניגש לניתוח מקווה ומייחל שיהיה זה ניתוח אחד שיסתכם רק בתופעת אף נפוח למשל שיחלים עם תוצאה רצויה, ניתוח יחיד שיוביל להגשמת החלום. אך מה לעשות, ולא תמיד הדבר נתון בידינו.

המקצועיות של המנתח 

אמנם בעת בחירת המנתח עלינו להתייחס לבחירה מוצלחת של פלסטיקאי מומחה ומנוסה. אבל המציאות מוכיחה כי גם מומחים מהשורה הראשונה עלולים להוציא תחת ידיהם מטופלים בלתי מרוצים. ככלות הכול לא הכול צפוי מראש, ומבנה האף כמו גם כלי הדם וכל יתר הפרטים הרלוונטיים אינם צפויים מראש. מה שמביא לכך שהתוצאה של הניתוח אינה משביעה רצון. כמובן שככל שהפלסטיקאי מומחה יותר יש סיכויים טובים יותר להשיג תוצאות מוצלחות. אך כל ניתוח עלול להיכשל ולא להשיג את התוצאה המיוחלת.

לפנות לניתוח תיקון אף

אך קיימת אופציה של ביצוע ניתוח תיקון קראו בנושא בלינק. מדובר על פעולה כירורגית דומה לניתוח הראשון, אך היות והאף כבר עבר ניתוח אחד הטיפול עשוי להיות מסובך יותר. אך ככלות הכול אין סיבה שלא נהיה מרוצים מתוצאות הניתוח. ובין אם קיימת בעיה מבחינת מערכת הנשימה בגין מבנה האף, ובין אם המראה לא מספיק תואם את הציפיות שלנו, נוכל לפנות לניתוח נוסף. אם כי כאן חובה להסתייג ולהדגיש כי ניתוח שניוני הינו ניתוח מורכב יותר. ולכן חובה לפנות אל פלסטיקאי מומחה בנישה מסוימת זו. כלומר, מנתח מומחה בביצוע תיקון ניתוח אף. לא בגלל הסכנות, אלא בגלל שחשוב להכיר את האף ואת השינויים שהוא חווה בגין הניתוח, ולפעול בצורה הנכונה.

כתוב/כתבי תגובה