אוסמוזה הפוכה – כי אנחנו עשויים בעיקר ממים

אוסמוזה הפוכה – כי אנחנו עשויים בעיקר ממים

אנחנו עשויים ממה שאנחנו מכניסים לגוף שלנו. מה תעדיפו בגופכם – חומרים מזינים או חומרים רעילים? הבחירה יכולה להיות שלכם. ב60% ממשקל הגוף האנושי הוא מים. סיבה טובה לבחור להכניס לגופנו רק מים באיכות הגבוהה ביותר, מים שיצאו ממערכת אוסמוזה הפוכה. מערכת האוסמוזה מאפשרת למים "קשים", מי הברז הממוצעים של ישראל, לצאת כמים טהורים לגמרי, ללא כימיקלים ומזהמים מכל סוג.

תהליך האוסמוזה ההפוכה מתרחש בטכנולוגיה מדויקת ואפקטיבית ביצירת לחץ הדוחס את המים דרך ממבראנה (קרום) צפופה. המעבר דרך הממבראנה הצפופה, שמונעת את מעברם של רוב החומרים דרכה מובילה לתוצאה מרשימה – מים שסוננו לגמרי ממשקעים שונים ומגוונים, רעלנים, מתכות, ומומסים אחרים שמזהמים אותם, כולל כלור, שפכים תעשייתיים, חומרים אורגניים, בקטריות, חומרי הדברה ועוד.

אוסמוזה הפוכה או מסננים אחרים?

מי שחווה את טעמם של מים שיצאו ממערכת אוסמוזה הפוכה לרוב משאיר את השאלה הזו מאחוריו. מי שראה תחת עין המיקרוסקופ או דגם את תוצאות בדיקות המים בין המים הרגילים בברז שלו לבין המים אחרי תהליך האוסמוזה או פילטרים אחרים בכלל לא מעלה את השאלה הזו יותר.

הבדיקות מראות באופן חד משמעי שאין ולו פילטר אחד שמגיע לתוצאות של טכנולוגיה זו לטיהור מים. המים שיוצאים ממערכת האוסמוזה ההפוכה מנקים את המים שיצאו מפילטרים אחרים והופכים אותם לזכים ומושלמים לשתייה, המים הטובים ביותר שפילטר יכול לתת לכם.

השוק רווי במסננים, אך 100% מבדיקות ההשוואה יוכיחו כי האוסמוזה ההפוכה, תהליך טיהור המים הנחשב בעולם, הינו הדרך האיכותית והאפקטיבית ביותר לניקוי המים שלכם. התהליך נעשה בפילטרים מרובים, עם מערכות המאפשרות 4, 5 או 6 שלבי סינון, וכל המערכות עומדות בתנאים המחמירים של מכון התקנים הישראלי, האמריקני, ומשרד הבריאות האמריקני.

צעד קדימה – פילטר אוסמוזה עם בר מים

רובנו התרגלנו לאיכות חיים גבוהה, ובצדק. חיים פעם אחת, ועדיף לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. בעוד שפילטר האוסמוזה ההפוכה מייצר מים מושלמים, הרי ששילובו בבר מים מעוצב הופך את התהליך לא רק לבריא, אלא לנוח ונגיש, ומאפשר לכם ליהנות ממים איכותיים בלחיצת כפתור.

מערכת האוסמוזה ההפוכה מתאימה לא רק לבתים פרטים ודירות מגורים. גם במשרד מגיע לכם ליהנות מאיכות המים המושלמת, ואם חושבים על כך, רובינו מבלים שעות רבות, לעיתים חצי מהיום במשרד, ובטח שאת רוב שעות העירות, ומן הראוי שהמים שאנו נחשפים אליהם ברוב שעות היום יהיו המים האיכותיים ביותר.

לאחר שטכנאי מקצועי מתקין לכם את פילטר האוסמוזה ומחברו לבר מים, אתם יכולים לשכוח את בקבוקי הפלסטיק הפולטים רעלנים למים שלכם, וגם כל צורה אחרת של אחסון מים, שכן מי הברז יעברו דרך תהליך האוסמוזה ההפוכה, לתוך בר המים הנוח שלכם, וישירות לכוס, לקנקן או לבקבוק של הילד עם מנת בריאות מרווה ומחזקת.

כתוב/כתבי תגובה