מהו אשיאס ואיך מטפלים בו באפקטיביות?

מהו אשיאס ואיך מטפלים בו באפקטיביות?

ככל שאנחנו מתבגרים כך אנחנו מגלים כי הגוף שלנו אינו חסין ממחלות וכאבים. פעמים רבות אנחנו גם מגלים כי גוף האדם לא בנוי לאורך החיים המודרני וכך אנחנו רואים כי עבודה על מחשב במשך שמונה או עשר שעות ביממה היא אסון לגוף שלנו בטח אם אנחנו לוקחים בחשבון כי אנחנו יושבים כל היום ולא זזים בכלל. אנחנו מאחלים לכם כי לעולם לא תסבלו מכאב, אך אם אתם כבר סובלים כדאי שתכירו את הסיבות לכאב ואת האופן שבו אפשר לטפל. אחד הכאבים הנפוצים ביותר שיש זה אשיאס. כאב זה קורה כאשר יש בעיה בעצב הסכיאטי והא לרוב ישפיע על אחת הרגליים שלכם ויגרום לכאבים איומים. הכאב לרוב יווצר בגלל בלט או פריצת דיסק ועל כן הטיפול בו הוא לא פשוט בכלל ולא קל לפתור את הבעיה הזאת.

האם זה משנה לאיזה רופא אני פונה בשביל לטפל בבעיה?

אין ספק כי כאשר אנחנו מדברים על טיפול באשיאס יש משמעות אדירה לרופא שבו נבחר לטפל בבעיה. ככל שנמצא רופא יותר טוב, יותר מנוסה, יותר מקצועי, יותר מומחה ויותר איכותי כך נוכל להיות בטוחים כי הטיפול בבעיה יתבצע בצורה הטובה ביותר. אך אנחנו חייבים לציין כי לא רק הניסיון והמקצועיות של הרופא משחקים כאן תפקיד אלא גם שיטת הטיפול שבו הוא בוחר לטפל בנו. אנחנו נצטרך להבטיח כי השיטה הזאת תהיה הטובה ביותר וכי השיטה הזאת תהיה מוכחת כעוזרת וכזאת הפותרת את הבעיה על הצד הטוב ביותר וזהו משהו שכל אדם אשר סובל מאשיאס חייב לקחת בחשבון.

מדוע טיפול בגלי הלם הוא כה מומלץ לטיפול באשיאס?

כיום לדעת מומחים רבים הדרך הכי טובה לפתור אשיאס היא באמצעות טיפול בגלי הלם, ראו כאן https://legs.co.il. זוהי שיטה מצוינת וכדאי לנסות אותה אם אתם סובלים מכאבים ברגל שהסיבה להם היא פריצת דיסק. פעמים רבות טיפול בגלי הלם הוכח כפותר בעיות כאב והממסד הרפואי תמים דעים בנוגע לרלבנטיות של הטיפול הזה ובנוגע לאפקטיביות שלו ועל כן מומלץ מאוד לנסות את הטיפול הזה.

כתוב/כתבי תגובה