קרמים למיצוק העור – איך הם עובדים?

קרמים למיצוק העור – איך הם עובדים?

קרמים למיצוק העור הם תכשירים קוסמטיים מעולים אשר מעניקים לעור את מה שחסר לו, טיפול בקמטוטים, תיקון של אזורים שהם רפויים והענקת מראה צעיר יותר לעור. 

הפעילות של קרמים למיצוק העור 

אחת הסיבות העיקריות לכך היא איכותם של המוצרים הללו, אשר נספגים בקלות בעור ולכן יש להם אפקטיביות רבה על העור. 

הפעילות האינטנסיבית של הקרמים הללו יוצרים שינוי במרקם עור הפנים, הם חודרים לא רק לשכבה העליונה היא האפידרמיס אלא גם לשכבות ולרבדים הפנימיים כמו לדרמיס ולהיפודרמיס. 

השגת אפקטיביות מלאה מקרמים למיצוק העור

כדי להגיע לאפקטיביות מלאה של עור הפנים באמצעות קרמים לפנים ג'ליקסיר למיצוק העור, יש לבצע לכך שלבים מקדימים הכוללים ניקוי משמעותי של עור הפנים משאריות של לכלוך, אבק, איפור וזיהומים סביבתיים. לאחר מכן יש למרוח שכבה דקה של סרום ולבסוף את הקרם למיצוק העור.

בדרך זו ההשפעה של קרם זה תהיה רוחבית והשינויים ייראו תוך זמן קצר. העור ייראה צעיר, רענן, ערני וחיוני. בנוסף לכך הנראות של העור משתנה ללא היכר, העור נמתח, קמטים וקמטוטים שעד לא מזמן אפיינו את הפנים הללו, נעלמים לאט לאט.

הקרם למיצוק פנים מבצע פעולות אינטנסיביות של אנטי איג'ינג המצעירות את העור ומעכבות את מהלך ההזדקנות שלו. 

שימוש בקרם למיצוק העור הוא הפתרון לכל גיל

הקרם למיצוק עור הפנים מביא בשורה חדשה לעולם קוסמטיקה בהתאמה אישית, ולכן נשים רבות בוחרות להשתמש בו כדי לעצור את ההזדקנות הטבעית של העור. המגמה של כל אחת היא להיראות צעירה והפעילות האפקטיבית של קרם זה על כל יתרונותיו, משיגה את התוצאה הנדרשת.

בשנים האחרונות חלה עלייה הדרגתית בשימוש בקרמים למיצוק העור, לאור יעילותם הרבה.

כתוב/כתבי תגובה