חברת סנוביה – מה היא מציעה לנו בשביל להתמודד עם הקורונה

חברת סנוביה – מה היא מציעה לנו בשביל להתמודד עם הקורונה

מגיפת הקורונה כידוע, מאלצת אותנו להשתמש באמצעים שונים על מנת להגן עלינו ועל הסביבה שלנו מפני הדבקה במגיפה. אחד האמצעים בהם אנחנו נדרשים להשתמש הן מסכות פנים. מדובר על מסיכות שנועדו להגן עלינו מפני מצב בו אנשים זרים יעבירו לנו את הנגיף באמצעות רוק או נשיפות, וכנ"ל לגבינו, כך אנחנו מונעים מאחרים להידבק. 

כתוצאה מהופעת המגיפה והתפשטותה במשך השנתיים האחרונות, חברות שונות שהתמחו בייצור ציוד רפואי נאלצו לשנות כיוון במובנים מסוימים או להוסיף לקטלוג המוצרים שלהם, גם מסיכות פנים. אחת החברות שמתמחות בייצור זה, היא חברת סונוביה אשר מייצרת ומשווקת מסיכות קורונה, מה שהביא לה פריחה כלכלית בתקופה בה הרבה מאוד חברות נפגעו מבחינה כלכלית. 

צריך לומר, החברה איננה מתמחה בייצור מסכות באופן רגיל ואיננה עושה זאת בימים שבשגרה. אך מאחר והיא מסוגלת לייצר בדים מסוגים שונים ובין היצר, היא מסוגלת לייצר בדים אשר משמשים למסכות רב פעמיות, הפכו אותה לחברה מאוד מצליחה בתחום. 

מדוע משתלם לקנות את המסכות של חברות סנוביה

יש לכך שני הסברים פשוטים. הראשון, החברה מייצרת מסכות רב פעמיות עשויות בד, עם חלקיקים ייחודים אשר מונעים מחיידקים ובקטריות לחיות עליו. כך היא מייצרת מסיכות מאוד איכותיות ששומרות היטב על מי שמשתמש בהן. 

ההסבר השני, מאחר ומדובר במסכות בד, רב פעמיות, אזי שהרבה יותר חסכוני להשתמש במסכות אלו. ניתן להשתמש בהן, לכבס אותן, ולחזור להשתמש בהן שנית. צריך לומר, המסכות, כמו מוצרים אחרים של החברה, עברו את כל המבדקים והמבחנים, וזכו לאישור מכוני התקנים הישראליים ואחרים לצורך שיווק והפצה של המסכות באופן מסחרי וכן בקרב גורמים מקצועיים שונים. 

 

כתוב/כתבי תגובה