ספירולינה מרזה?

ספירולינה מרזה?

יותר ויותר אנשים צורכים ספירולינה על בסיס יומיומי או מעת לעת כשהם מעוניינים בכך. רבים מהם צורכים את זה במקום מרכיבי מזון אחרים, בין אם מדובר מתוך כוונה להימנע מצריכת מאכלים מסוימים, למשל אנשים טבעוניים שמעוניינים להימנע מצריכת חלבון מן החי, ובין אם מדובר מסיבות של משקל, רצון לשמור על משקל נמוך או להרזות.

כאן עולה שאלה שהרבה אנשים מתלבטים בה, האם ספירולינה מרזה או שמא זה רק מראית עין. מן הסתם, כמו במקרים רבים אחרים, יש פה עניין של מינון, יש פה של כיצד משתמשים בספירולינה, אך ברמת העיקרון, אנחנו בהחלט יכולים למצוא בחומר הזה, אלמנטים שיכולים לעזור לנו להרזות, בוודאי אם אנחנו משתמשים בו בצורה נכונה, כלומר בכמות הנכות וכן בזמן הנכון.קראו בהרחבה על הנושא.

חשוב להדגיש, ספירולינה לבד לא יכולה לשמש כארוחה, זה לא משנה אם צורכים אותה בכדור או באבקה, כפי שנהוג. מה שכן, היא יכולה לשמש פריט מאוד פרקטי, מאוד יעיל, במקום מרכיבי מזון אחרים. בוודאי אם אנחנו רוצים גם ליהנות ממרכיבי מזון שימושיים לגוף וגם במקום מזונות אחרים.

כיצד ספירולינה יכולה לעזור לנו להרזות

נניח ואנחנו צריכים לצרוך כמות גדולה של חלבונים. בין אם אנחנו צעירים שזקוקים לכך לצורך בניית מערכת השרירים שלנו ובין אם אנחנו ספורטאים מקצועיים או חובבים, שמעוניינים לצרוך חלבונים על מנת לשקם את מערכת השרירים שלנו.

יש לנו אפשרות לצרוך ביצים, בשר, עוף ומרכיבים אחרים, אך אנחנו יכולים גם לצרוך ספירולינה במקום, להשתמש בה עם פירות או ירקות ומרכיבים אחרים, כך אנחנו יכולים ליהנות מחלבונים בכמות הנדרשת, מבלי שנידרש לצרוך מזונות אחרים, שכוללים שומנים או מרכיבים שעלולים לגרום לנו לעלות במשקל.

 

כתוב/כתבי תגובה